Ющенко виділив 220 тисяч на "Мазепа-фест"

Екс-президент проспонсорував проведення рок-фестивалю "Мазепа-фест" у Полтаві, який відбудеться 17-18 липня.

Колишній президент України Віктор Ющенко виділив 220 тисяч гривень організаторам рок-фестивалю "Мазепа-фест", який пройде в Полтаві 17-18 липня.

Про це журналістам повідомив організатор фестивалю, народний депутат і голова Полтавської обласної організації "Просвіта" Микола Кульчинський.

Кульчинський зазначив, що сам він зміг виділити тільки 10 тисяч гривень, що становить 5% від необхідної суми на проведення фестивалю.

Участь у рок-концерті візьмуть музичні колективи з Києва, Харкова, Запоріжжя, Миколаєва, Сум, Вінниці, Полтави та інших міст України. Зокрема, виступатимуть 17 липня - Vivienne Мort (Київ), Унабі (Запоріжжя), Смайл (Харків), Sur Band Frosted (Київ), Гра в темну (МИколаїв), ILLARIA (Київ), Мій батько П'Є (Рівне), Росава (Київ), Горгішелі (Львів), О.Tоrvald (Полтава-Київ) та співачка Мария Бурмака.

18 липня - ДЕКАДАНС (Суми), Квітень (Харків), Вперше Чую (Київ), Rapira (Вінниця), Дрім West (Харків), ФІОЛЕТ (Луцьк), Ревенко-Бенд Revenko Band (Київ), Сестри Тельнюк (Київ), Мотор'ролла (Хмельницький), Неділя (Київ).

Читайте також:

Брат Ющенка назвав депутатів біснуватими і передрік кінець світу

Київська влада не змогла перейменувати вулицю Мазепи

Ющенко порівняв себе з Мазепою: так само недооцінений та зраджений

"Mad Heads XL" та "Даха Браха" запалили на "Трипільському колі - 2010"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: