Ющенко відкинув звинувачення у русофобії

Ющенко зазначив, що хоче відокремити ту політику, яку проводить Кремль, від нації, що стала великою, і в становленні якої колосальну роль зіграла Україна.

Екс-президент України Віктор Ющенко відкидає звинувачення в русофобському світогляді. Про це Ющенко заявив у інтерв`ю виданню "Корреспондент".

"Я не русофоб. Я добре знаю суть російської політики. Це не докір нації. Я хочу відокремити ту політику, яку проводить Кремль, від нації, що стала великою, і в становленні якої колосальну роль зіграла Україна", - сказав Ющенко.

На думку екс-президента, українське питання завжди буде первинним для російської політики.

"Залежно від того, як можна наблизити Україну до зони російського впливу, вирішуватиметься багато питань внутрішньої російської політики", - зауважив політик.

Ющенко зазначив, що не схильний недооцінювати Росію: ”Щоб недооцінювати Росію, треба бути дурним політиком. Як свого часу говорив Карл Маркс, можуть змінюватися принципи, модель російської політики, але суть її завжди буде одна — світове панування".

"Із 39 тис. кв. км. Росія зросла до 2,1 млн. кв. км. Це політика експансії. Тільки у ХХ столітті Україна шість разів проголошувала незалежність. А запитаєте: куди поділася держава Скоропадського? Куди поділася УНР? Більшовицька влада в Києві утримувалася лише завдяки Москві", - зазначив екс-президент.

Нагадаємо, коментуючи нещодавно події у Львові 9 травня, Ющенко зазначив, що "на Півночі багато хто руки потирав".

Читайте також:

Ющенко: національною мовою не говорять лише окупанти, раби і дурні

Ющенко порівняв "Харківські угоди" з Переяславською угодою Хмельницького

Ющенко заявив, що свідомо героїзував Бандеру і Шухевича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: