Ющенко вірить у невинність Кучми, не дивлячись на записи Мельниченка

Екс-президент Віктор Ющенко не допускає й думки про те, що Леонід Кучма міг наказати вбити людину.

Колишній президент Віктор Ющенко вірить записам колишнього майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка, але сумнівається, що його попередник на президентській посаді Леонід Кучма наказував убити журналіста Георгія Гонгадзе.

"Те, як виглядали записи і свідчення, які були в записах, вони виглядали дуже правдоподібно, і тому я їм довіряю", - заявив екс-президент в ефірі одного із українських телеканалів.

Однак, він додав, що не допускає думки про те, щоб Кучма наказував убити Гонгадзе, бо у такому випадку "маємо справу або з клієнтом "Павлівки", або там треба якісь психологічні застереження".

"Я не допускаю того, що Кучма як президент, як людина, просто взяв і підняв телефон і наказав: "Зарубіть цю людину!", – сказав Ющенко.

Він вважає, що у Кучми не було мотивів, "щоб говорити з журналістом вже через такі методи".

"Насправді, я думаю, що ці відносини не могли носити таку природу – до вбивства. Вони носили жорстку природу – переслідування, "наружки", могли показові побої робить", – зазначив Ющенко.

Щодо записів Мельниченка Ющенко також зазначив, що те життя, яке він знав, в тому числі і в кабінеті президента, "досить адекватне було по тому, що було на плівці".

"По характеру здобуття цих записів, мені здавалося, що зусилля одного охоронця звичайно замало", - зазначив колишній президент.

"Коли ми говоримо про цілу службу, про цілі регламенти, які щоденно, щодобово відбувалися в першому кабінеті країни, без певного серйозного патрону це не могло відбутися", - уточнив Ющенко.

Він вважає, що це відбувалося "не стихійно. "Планувалось, чи не планувалось, чи коригувалось – мені виглядає, що це так", - заявив він.

Нагадаємо, раніше перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що записи Мельниченка у кабінеті Леоніда Кучми залучені в якості речових доказів у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Читайте також:

Мельниченко: Кучма збирається шантажувати Януковича

Кучма заявив, що взагалі Мельниченка в очі не бачив

Мельниченко заявив, що ГПУ займеться записами, не пов‘язаними з Гонгадзе

Кучма: моя душа спокійна, а Мельниченко неадекватний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: