Ющенко вважає арешт Тимошенко незаконним

Екс-президент виступає проти ув'язнення Тимошенко до винесення рішення суду, вимагаючи від влади відкритого й неупередженого судового розгляду.

Ющенко прибув до печерського суду_3
УНІАН
Віктор Ющенко
Екс-президент України Віктор Ющенко виступає проти арешту колишнього прем'єр-міністра, лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко до винесення рішення суду. Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії "Наша України".

"Негативна оцінка Віктором Ющенком газових угод, укладених екс-прем'єром в січні 2009 року, не означає, що він підтримує неправові дії влади проти Юлії Тимошенко, зокрема, її ув'язнення до винесення рішення суду", - заявила прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова.

Вона також зазначила, що Ющенко неодноразово застерігав нинішню владу від використання суду в політичних цілях і підміни правосуддя політичними розправами над опонентами.

ПРИХИЛЬНИКИ ТИМОШЕНКО ЗАКИДАЛИ АВТО ЮЩЕНКА ЯЙЦЯМИ: ФОТО

За словами Ванникової, Ющенко вимагає від влади забезпечити відкритий і неупереджений судовий розгляд всіх резонансних справ. Вона підкреслила, що колишній президент підтримує вимоги української та міжнародної громадськості про припинення порушення прав обвинувачених на справедливий судовий захист, звільнення їх з-під незаконного арешту, оголошення обвинувальних висновків та надання вільного доступу засобам масової інформації до висвітлення судових процесів.

Нагадаємо, Ющенко є свідком у справі проти Тимошенко, де екс-прем'єр звинувачується у підписанні в січні 2009 року невигідних для України газових угод з Росією.

Як повідомлялося раніше, 17 серпня Ющенко прибув до Печерськго суду давати свідчення у газовій справі. Під час допиту він заявив, що  Тимошенко на переговорах з Росією у 2009 році відмовилася від пропозиції Путіна ціни на газ в 250 доларів за тис. кубометрів при ставці транзиту 1,7 дол.

Сама обвинувачена, Юлія Тимошенко, відмовилася ставити питання Ющенкові. А прихильники екс-прем'єра закидали яйцями авто Ющенка, на якому він приїхав до суду.

Усі подробиці арешту та справи Юлії Тимошенко читайте у спецтемі ТСН.ua

Читайте також:

Тимошенко відмовилась ставити питання Ющенку

Прихильники Тимошенко під судом закидали авто Ющенка яйцями

Ющенко закликав владу скасувати газову угоду з Росією

Кремль звинуватив Ющенка у брехні

Бывший президент (в 2005-2010 годах) Виктор Ющенко выступает против ареста бывшего премьер-министра, лидера партии "Всеукраинское объединение "Батьківщина" Юлии Тимошенко до вынесения решения суда. Об этом говорится в сообщении пресс-службы партии "Наша Украина".

"Негативная оценка Виктором Ющенко газовых соглашений, заключенных экс-премьером в январе 2009 года, не означает, что он поддерживает неправовые действия властей против Юлии Тимошенко, в частности, ее заключения до вынесения решения суда", - заявила пресс-секретарь Ющенко Ирина Ванникова.

Она также отметила, что Ющенко неоднократно предостерегал нынешнюю власть от использования суда в политических целях и подмены правосудия политическими расправами над оппонентами.

По словам Ванниковой, Ющенко требует от властей обеспечить открытое и беспристрастное судебное разбирательство всех резонансных дел. Она подчеркнула, что бывший президент поддерживает требования украинской и международной общественности о прекращении нарушения прав обвиняемых на справедливую судебную защиту, освобождении их из-под незаконного ареста, оглашении обвинительных заключений и предоставлении свободного доступа средств массовой информации к освещению судебных процессов.

Как сообщалось, Ющенко выступает за деполитизацию дела Тимошенко. Ющенко является свидетелем по делу против Тимошенко, которым экс-премьер обвиняется в подписании в январе 2009 года невыгодных для Украины газовых соглашений с Россией.

ВідеоЮщенко та Тимошенко - зустрілися в суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: