Ющенко вважає не лицарською справою йти на вибори по мажоритарці

Екс-президент закликав демократичні сили до об'єднання.

Президія "Нашої України" ухвалила базову позицію про те, що партія йде на вибори, а також звертається до патріотичних і демократичних сил про консолідацію.

Про це повідомив журналістам лідер "Нашої України", екс-президент Віктор Ющенко.

"Головною темою засідання було те, як формалізувати політичну лінію у процесі консолідації патріотичних і демократичних сил. Якого рівня буде ця консолідація – це залежатиме, безумовно, від наших партнерів. Ми відкриті до діалогу і переговорів", - сказав Ющенко.

"Я розумію, що не вдасться об'єднати всі ці сили в єдину інституцію, яка б ішла єдиним списком – чи то БЮТ, чи то політичну силу Арсенія Яценюка, чи то "Свободу". Але принаймні багато для чого – спільних засад, спільної поведінки, недопущення взаємопоборення, узгодження округів і багато чого іншого, включаючи уникнення взаємної критики – для цих речей всі політичні сили повинні бути відкритими", - додав лідер "Нашої України".

Він також заявив, що братиме участь у наступних виборах за партійним списком. "Я не можу піти за мажоритарним списком, бо це може сприйнятися просто як нечесна політична гра. Я мушу відповідати за партію, а не за самого себе. Тому провести політичну силу – це набагато більше лицарське завдання, ніж пройти самому", - сказав лідер "Нашої України".

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли з посиланням на джерела в апараті партії "Наша Україна", що в "Нашій Україні" готуються кардинальні зміни - начебто колишнього президента Віктора Ющенка позбавлять посади почесного голови партії.

Пізніше член політради "Нашої України" Андрій Парубій, заявив, що інформація про те, що Ющенка можуть зняти з посади почесного голови партії "Наша Україна", безпідставна.

Читайте також:

"Наша Україна" поки не буде виганяти Ющенка

"Любі друзі" можуть позбавити Ющенка лідерства в НУ

У Ющенка відхрестились від "прагнень" отримати американський паспорт

Ющенко перестав бути опозиційним політиком

Лідер НУНС проміняв "боягуза" Ющенка на Яценюка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: