Ющенко закинув своє дітище – Мистецький арсенал

Ющенко не приймає участі в пошуку меценатів для музею і свої кошти у нього не вкладає.

 Глава наглядової ради "Мистецького арсеналу" Віктор Ющенко не займається проблемами установи. Про це заявила директор "Мистецького Арсеналу" Наталя Заболотна.

За словами Заболотної, Ющенко не приймає участі в пошуку меценатів для музею і свої кошти у нього не вкладає, пише "Дело".

"Знаєте, нещодавно мені намагався додзвонитися добрий знайомий - хотів, щоб я обов'язково увімкнула телевізор, програму, де Віктор Ющенко відповідав на запитання, чим він займався дев'ять місяців після президентства. Ющенко розповів, що він, нібито, займався "Мистецьким арсеналом". Що ж... може він думав про нас ", - розповіла Заболотна.

У той же час, відповідаючи на питання, кого б вона хотіла бачити в наглядовій раді музею, директор зазначила: "Нам потрібна наглядова рада з ефективних людей, а не весільні генерали. Дуже хочеться, щоб цей проект патронував президент, і кожний з наступних. Як у Франції Центр Помпиду. Це світова практика".

Як повідомляється, Заболотна не проти того, щоб "Мистецький арсенал" фінансували бізнесмени Ринат Ахметов і Дмитро Фірташ.

"Це питання політкоректності. Я, може, і хотіла б прийти до Рината Ахметова або, наприклад, до Дмитра Фірташа. Але, оскільки ми є державним об'єктом, така ініціатива мені здається, повинна виходити не від мене", – зазначила директор.

Нагадаємо, у березні 2010 року екс-президент України Віктор Ющенко попросив у Віктора Януковича 300 мільйонів гривень на облаштування "Мистецького арсеналу".

Згодом Кабмін виділив 125 млн. гривень на завершення будівництва комплексу.

Раніше Ющенко очолив наглядову раду Національного культурно-художнього й музейного комплексу "Мистецький арсенал" і надав йому статус національного у лютому 2010 року.

Читайте також:

Азаров знайшов гроші на музей Ющенка

Ющенка звинуватили в фінансових махінаціях на "Мистецькому арсеналі"

Ющенко: "Мистецький арсенал" буде названо ім'ям Мазепи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: