Ющенко: я змінився, бо тільки дурень не міняється

Екс-президент Віктор Ющенко заявив, що в сьогоднішньому статусі його не хвилює так, як раніше, чи сподобається він комусь, чи ні.

Екс-президент Віктор Ющенко запевняє, що змінився з часів свого перебування на посаді глави держави. Про це він заявив в ефірі одного із українських телеканалів.

"Я змінився, бо тільки дурень не міняється. Я теж, безумовно, змінився. Мені зараз, наприклад, набагато простіше говорить. Можливо, навіть легше говорить про ті тези, які півтора-два роки назад в статусі президента сприймалися чи опановувалися по-різному", - заявив екс-президент.

Ющенко запевняє, що в сьогоднішньому статусі у нього ширші аргументи. "В мене простіша аргументація. В мене, можливо, більш категорична позиція і я не потребую полеміки з кимсь чи дискусії", - зазначає політик.

"Я переконаний в своїх поняттях. І те, що нація те прийняла, чи те не прийняла, для мене я б сказав дещо другорядне, з точки зору того, що я не хочу комусь подобатися чи не подобатися", - заявив Ющенко.

"Я не злодій. Я нічого не крав. Я чесно працював на всіх посадах, на які був обраний. Я маю право на свою думку", - додав він.

Відзначимо, екс-президент Віктор Ющенко продовжує висловлювати активну громадянську позицію. Нещодавно коментуючи польському виданню Gazeta Wyborcza політику свого наступника, він висловив сподівання, що Віктор янукович "протверезіє" і відмовиться від курсу на згортання демократії в Україні.

"Багато що змінилося, часто – радикально. Якщо йдеться про внутрішні справи, то Україна відійшла від демократії і дотримання прав громадян, а також від політики консолідації народу", – заявив Ющенко.

Читайте також:

Ющенко побажав Януковичу протверезіти

З'їзд "Нашої України" зірвався через "істерику Ющенка"

Тарас Чорновіл підозрює Ющенка у справі про загибель свого батька

Ющенку пророкують крісло прем'єр-міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: