Ющенко зізнався, що вже давав свідчення у справі Тимошенко

Ющенко розповів, що давав свідчення у справі Тимошенко, але не проти неї.

Третій президент України Віктор Ющенко кілька тижнів тому дав свідчення у справі колишнього прем'єра Юлії Тимошенко. Про це він заявив на прес-конференції у Львові.

"... Я ні проти кого не даю свідчення, я даю свідчення у справі. У мене була повістка. Я прийшов, дав свідчення, виконав свій обов'язок як громадянин і пішов", - заявив Ющенко, пише "Лига".

За його словами, для політиків не можна робити винятків у відповідальності перед законом, а відповідь на те, хто винен, а хто ні, можна дати тільки після рішення суду. "Я не допускаю обставин, за яких український чиновник недосяжний для суду, хоча я розумію, що мою націю ще легко переконати в іншому. Бо я знаю - люди, які прийшли в українську політику не на 10% і не на 15% криміналізовані, що українська політика скочується до криміналізації ще глибше ", - заявив Ющенко.

Разом з тим він зазначив, що йому в справах Луценко, Діденко, Макаренко та інших не подобається три речі. Зокрема, те, що більшість цих справ зведені до режиму секретності і що в якості запобіжного заходу обрано затримання. При цьому він підкреслив, що серйозні справи, де розглядається резонансна тематика, не повинні робитися в тиші. "Це не шоу і не театр. Це політизує процес і замість того, щоб був закон, робиться різного роду тиск", - сказав він.

Нагадаємо, 29 червня до розгляду справи Тимошенко по суті Печерський районний суд Києва так і не дістався: суддя Кірєєв ухвалив рішення відкласти розгляд на 4 липня у зв'язку з тим, що ні Тимошенко, ні її захиснику нібито не надійшло рішення суду за результатами попереднього слухання. Пославшись на положення КПК, суддя нагадав, що якщо підсудний не отримав своєчасно обвинувальний висновок, йому може бути надано три дні на ознайомлення. Тимошенко про цю відстрочку попросила письмово.

Коментуючи рішення суду про перенесення засідання, захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що суддя поспішає винести вирок лідерові БЮТ до дня народження президента Януковича - 9 липня. За його словами, суддя не мав права призначати розгляд справи на 4 липня, оскільки за законом повинен був дати три робочих дні на ознайомлення з обвинувальним висновком - це четвер, п'ятниця і понеділок.

Читайте також:

Ющенко знов назвав Тимошенко своєю найбільшою помилкою

Тимошенко зустрінеться з Ющенком на очній ставці

Печерський суд допитає Ющенка у справі Тимошенко

Суд відмовився визнати незаконною справу проти Тимошенко

ВідеоЮщенко зізнався, що вже давав свідчення у справі Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: