Ющенко знов назвав Тимошенко своєю найбільшою помилкою

За словами екс-президента Віктора Ющенка, "нас згубив не Янукович, нас згубив не Симоненко, нас згубила оця дама".

Лідер "Нашої України", екс-президент Віктор Ющенко і надалі називає своєю найбільшою стратегічною помилкою Юлію Тимошенко. Про це він заявив у неділю на прес-конференції в Івано-Франківську.

"Я хочу повторити: моя найбільша стратегічна помилка була Тимошенко, - наголосив Ющенко. – Якби я мав партнера ідеологічно українського, готового до пожертви через реформування тих чи інших аспектів, діяти заради нації, адже тоді ми мали колосальні можливості".

За його словами, "нас згубив не Янукович, нас згубив не Симоненко, нас згубила оця дама".

Ющенко зауважив, що "тому не розчарований у нації" і переконаний, що нація "не замінить свободу і демократію".

"Для мене і моєї політики внутрішня інтеграція моєї нації у всіх національних програмах була номер один…  Дуже часто я не мав партнерів у цьому питанні. І перш за все у тих, на кого я найбільше розраховував", - розповів екс-президент.

За його словами "у перші два роки мої (президентства – ред.) партнери, на жаль, були не зі мною, бо вони з першого дня дбали про своє президентство".

"Ще раз кажу, що не мудра політика Симоненка розколола демократів. І навіть не мудра політика партії регіонів. А те, що в колі демократичному, а точніше, патріотичних сил появилися бозі (боги – ред.), які хотіли через авантюризм і популізм вирішити своє маленьке, а з їхньої точки зору велике питання - виграти майбутні президентські вибори", - наголосив Ющенко.

"А мріялось тоді по-іншому. Я думав, що в особі прем’єр-міністра матиму підтримку, хоча в нього були більші повноваження і я в 2004 році свідомо пішов на це (зменшення повноважень президента – ред.)", - додав політик.

Читайте також:

Тимошенко вимагає очної ставки з Ющенком

Дружина Луценка назвала Ющенка "зрадником" і прокляла

Ющенко обізвав українську владу "хохлами"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: