Ющенку копії "газових контрактів" надавали розвідники

За словами екс-заступника голови Секретаріату президента Олександра Шлапака, Тимошенко не надавала Ющенку контракти для ознайомлення, тому він був змушений звернутися до служби розвідки.

Президент Віктор Ющенко отримував копії газових контрактів через Службу зовнішньої розвідки. Про це розповів екс-заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак, відповідаючи на питання журналістів після допиту у Печерському суді.

В залі суду Шлапак згадав про те, що копії газових контрактів мали на руках представники зовнішньої розвідки, але не міг відповісти на питання адвокатів Юлії Тимошенко, за чиєю вказівкою і яким чином вони були здобуті.

Як наголосив екс-заступник голови СП, Тимошенко не надавала президенту контракти для ознайомлення, тому він був змушений звернутися до служби розвідки.

"Після того, як делегація повернулася з Москви з підписаними контрактами, президент попросив надати їх йому для ознайомлення. Однак у цьому йому було відмовлено. Відповідно довелося отримувати ці контракти іншим шляхом, оскільки хотілося з'ясувати, про що в них йдеться", - заявив Шлапак.

За його словами, служба зовнішньої розвідки забезпечила ці контракти. "Де вона взяла їх – це вже інша справа", - додав він.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що колишній президент України Віктор Ющенко відмовляється давати свідчення в суді по справі проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Усі подробиці арешту та справи Юлії Тимошенко читайте у спецтемі ТСН.ua

Читайте також:

БЮТ заявив, що допит Ющенка допоможе у справі Тимошенко

НУ-НС: Ющенко має відповідати безпосередньо за газові контракти

Печерський суд дав команду Генпрокуратурі знайти Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: