Ющенка досі не виселили з державної дачі

У відповідь на депутатський запит в ДУСі повідомили, що інвентаризація майна на дачі Ющенка буде проведена "після вирішення питання щодо її звільнення".

Відповідь ДУСі на запит Портнова
Українська правда
Відповідь ДУСі на запит Портнова. Документ
Питання про виселення попереднього президента Віктора Ющенка з державної президентської дачі досі не вирішено.

Це випливає з відповіді, яку новий керівник Державного управління справами Андрій Кравець надіслав народному депутату від БЮТ Андрію Портнову.

У своєму запиті Портнов просив ДУС повідомити, чи була закріплена за Віктором Ющенком державна дача №29, на якій він проживав за часів президентства.

Також Портнов просив здійснити інвентаризацію державного майна, яке знаходилося у користуванні Ющенка на державній дачі №29 на момент набуття ним повноважень президента та після їх припинення.

У відповідь керівник ДУС повідомив Портнову, що "Державне управління справами не розглядало питання" про передачу Ющенку в довічне користування дачі №29.

"Позачергова інвентаризація майна на вказаній дачі може бути проведена після вирішення питання щодо її звільнення, про що вас буде повідомлено додатково", - також ідеться у відповіді.

Нагадаємо, під час прощальної прес-конференції на посаді президента Ющенка запитали, чи забере він з собою державну резиденцію, в якій проживає.

Ющенко у відповідь заявив, що "за статусом державним посадовцям певного рівня відповідно до закону належить таке право".

"Як розпорядиться майбутній президент по відношенню до мене – це запитання до нього. Скажуть "на вокзалі" – буду на вокзалі, скажуть "по закону, є таке рішення" – я його прийму. Подивимось...", – сказав Ющенко.

Водночас в Україні немає закону, який би регламентував право президента довічно залишати собі державну дачу.

Читайте також:

Онук Бандери поміняє звання Героя на дачу Януковича

Гриценко закликав Ющенка відмовитися від державної дачі

За Ющенком залишать прислугу, дачу і 40 тисяч гривень щомісяця

Ющенко готовий жити на вокзалі, якщо так вирішить Янукович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: