Ющенка обсвистали на відкритті "Донбас-Арени"

На самому початку шоу, коли на стадіоні оголосили про присутність президента, відповіддю став свист трибун.

Під час відкриття в Донецьку "Донбас-Арени" глядачі обсвистували виступ президента України Віктора Ющенка.

На самому початку шоу, коли на стадіоні оголосили про присутність президента, відповіддю став свист трибун. Ще сильніше народ засвистів, коли оголосили, що шоу прийшла подивитись прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Проте, Ющенко наважився виступити. Першу частину його промови народ обсвистав. Лише кілька разів глядачі схвально загуділи, коли Ющенко згадав ім'я президента футбольного клубу "Шахтар" Ріната Ахметова і нагадав про перемогу "Шахтаря" в Кубку УЄФА.

"Що тут скажеш. Заслужив!" - сказав екс-президент України Леонід Кучма. А от соратник Ющенка Євген Червоненко зізнався: "Коли трибуни обсвистали Віктора Андрійовича, у мене душа заболіла. Якби я був поряд з ним, то порадив би вчинити по-іншому. Жодних промов. На сцену повинні були б вийти троє - Рінат, президент і Віра Ульянченко. Остання би просто зачитала указ про привласнення Ахметову звання Героя України. І все - Донецьк був би його!".

Крім того, очікувався виступ Тимошенко, проте вона так і не вийшла на поле. Виступив спікер Володимир Литвин і лідер Партії регіонів Віктор Янукович. Останній пояснив пасивність Тимошенко побоюванням нарватися на ще гірший прийом, ніж був влаштований Ющенку. "Просто вона вірно оцінила ситуацію і ухвалила єдине вірне рішення", - сказав політик.

Проте народний депутат від БЮТ Наталія Королевська повідомила, що Тимошенко і не планувала виступати. Але керівник медіацентру "Донбас-Арени" Андрій Бабешко розповів, що в первинному варіанті програми виступ Тимошенко таки значився.

Читайте також:

Тимошенко: тільки Ахметов мав право виступати на відкритті "Донбас-Арени"

Політики та зірки відкрили "Донбас-Арену" (ФОТО)

В Донецьку урочисто відкрито "Донбас Арену"

Будівництво "Донбас-Арени" обійшлося у 400 мільйонів доларів

"Донбас Арена" - один з найкращих стадіонів світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: