Ющенка офіційно запросили в Раду

Голова Верховної ради офіційно запросив Віктора Ющенка на відкриття наступної сесії ВР.

 
Володимир Литвин офіційно запросив Віктора Ющенка на відкриття IV сесії Верховної Ради України VI скликання, яке відбудеться 3 лютого.

"З огляду на принцип єдності державної влади та усталену парламентську традицію, маю честь запросити Вас на відкриття чергової IV сесії Верховної Ради України VI скликання, що згідно з Конституцією України відбудеться 3 лютого 2009 року", - сказано у листі голови Верховної ради до президента.

Литвин також звернувся до Ющенка з проханням повідомити про можливу дату заслуховування парламентом щорічного послання президента до ВР про внутрішнє і зовнішнє становище України.

"Зважаючи на поточну ситуацію в Україні, сподіваюсь, що від своєчасності такого послання певною мірою залежатиме як пошук, насамперед у парламенті, заходів, спрямованих на подолання кризових явищ в економічній, соціальній і політичній сферах, так і шляхів їх реалізації", - зазначає спікер.

Нагадаємо, вчора з ініціативи БЮТ депутати збиралися на позачергове засідання. На ньому Верховна рада ухвалила постанову про відповідальність Ющенка за ситуацію у фінансово-кредитній сфері України.

У постанові сказано: "Покласти на Президента України Ющенка Віктора Андрійовича особисту відповідальність за ситуацію, що склалася у фінансово-кредитній сфері України, насамперед: за різке знецінення грошової одиниці України, численні спекуляції на валютному та іпотечному ринках, невиконання комерційними банками своїх зобов'язань перед вкладниками, істотні зловживання в процесі рефінансування комерційних банків, повну відсутність контролю Національного банку України за діяльністю комерційних банків, що призвело до значного погіршення добробуту громадян України".

Читайте також:
Тимошенко виступає проти імпічменту Ющенку
Вже офіційно: ВР назвала Ющенка винним у кризі
БЮТ хоче зібрати ВР, щоб скинути Стельмаха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: