Ющенка отруїли діоксином з лабораторії

За даними британського медичного журналу, українського президента отруїли високоякісним та найотрутнішим варіантом діоксину.

З Великобританії надійшли нові подробиці у справі про отруєння президента України Віктора Ющенка діоксином під час виборчої кампанії 2004.

Медичний журнал Lancet опублікував дослідження отруйної речовини. За даними медиків, діоксин був таким чистим, що однозначно походив з лабораторії.

Йдеться про найотрутніший варіант діоксину, що містився також у речовині agent orange, яку американські війська застосовували для знищення лісів під час війни у В'єтнамі.

Підтвердження цієї інформації з інших джерел немає. Дослідження також не дає відповіді, де саме було вироблено діоксин і хто стоїть за отруєнням українського президента.

Повідомлення в журналі Lancet з'явилося на тлі нової виборчої кампанії в Україні, під час якою Ющенко збирається балотуватися на другий термін. Нагадаємо, менш ніж за два місяці до виборів 2004 кандидата в президенти Віктора Ющенка було отруєно.

У його крові та клітинах лікарі знайшли діоксин, який понівечив обличчя політика. Зараз, за даними лікарів, здоров’ю Ющенка нічого не загрожує. Розслідування справи про отруєння веде генеральна прокуратура. Вочевидь, найближчим часом вона завершена не буде, попри те, що сам Ющенко неодноразово заявляв, що знає, хто стоїть за його отруєнням.

Читайте також:

До отруєння Ющенка може бути причетний Березовський

ГПУ зібрала компромат на кандидатів в президенти

Піскун знає, чому отруїли Ющенка

Лікар Ющенка підтвердив, що президент здоровий, як скеля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: