Ющенка отруїли падлюки. І він знає, які

Слідство встановило, хто і яким чином отруїв Віктора Ющенка. Про це Глава держави заявив в інтерв’ю телеканалу “Інтер” в неділю ввечері.

Слідство встановило, хто і яким чином отруїв президента України Віктора Ющенка. Про це Глава держави заявив в інтерв’ю телеканалу “Інтер” в неділю ввечері.

Віктор Ющенко до і після
Архів
Віктор Ющенко: до і після отруєння (Фото: novayagazeta.ru)
“Слідством дійшло до обставин, ким формувалася порція, ким подавалась і як вона потрапила до Ющенка, яка це була година, що це були за продукти”, - підкреслив президент.

За його словами, на сьогодні медициною встановлено, як проявляються симптоми отруєння діоксаном, який їх характер.

Ющенко зауважив, що два роки тому, коли це з ним сталося, ніхто про це ще не знав. “Попрацювали лабораторії, поставлена крапка”, - сказав він.

“Тепер є декілька падлюк, яких потрібно спіймати і притягти до закону”, - сказав він, висловивши впевненість, що це буде обов’язково зроблено.

Президент розкритикував тих, хто насміхався над його станом: “Олександр Олександрович (Мороз – ред.) радив мені сало їсти, а я йому тоді казав, знаєте, Ви можете і сало їсти, ви можете і полову їсти, але якщо туди підсунуть діоксин, то Вас чекає така сама доля, як і мене. Інший великий оратор і політик рекомендував сірчаної кислоти випити - ото був би вчинок! А то діоксин - це начебто як піар, який Ющенко придумав. Хтось третій казав, що я зробив операцію на обличчі, бо хотів стати красенем. Мені начебто того не вистачало і треба було це робити. Я це все пережив”, - наголосив президент. При цьому він підкреслив, що пробачив всіх, хто говорив такі речі: “Вони всі виявилися нижчі від тих обставин, в які я потрапив”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: