Ющенка поквапили з виділенням мільярда на боротьбу з грипом

Тимошенко закликала Ющенко якнайшвидше підписати закон про виділення додаткового мільярда гривень на боротьбу з епідемією грипу.

Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко
Офіційний сайт Президента України
Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликає президента Віктора Ющенка невідкладно підписати закон, раніше проголосований парламентом про виділення 1 млрд грн для боротьби з епідемією грипу та ГРВІ.

Про це вона заявила в Ужгороді журналістам після відвідування Закарпатської обласної інфекційної лікарні.

"Я звертаюся до президента з проханням терміново підписати цей закон, і дати можливість отримати урядові, Міністерству охорони здоров'я цей 1 млрд грн. Так як без цього мільярда у нас значно сповільниться система закупівлі медичного обладнання, ліків і так далі", - сказала вона

"Ми цей закон передали президенту ще 3 дні тому і поки що відповіді не отримали, бо це єдине прохання до президента", - повідомила прем'єр.

Нагадаємо, що законопроектом, схваленому в парламенті, передбачено напрямок 1 млрд грн до резервного фонду Кабінету міністрів для здійснення заходів з протидії поширення пандемічного грипу в Україні.

Як повідомила прем'єр-міністр в ході свого виступу 3 листопада в парламенті, 1 млрд грн в даному законі передбачено виділити з коштів спрямованих на підготовку та проведення Євро-2012.

За словами прем'єр-міністра, ці кошти планується направити за чотирьма напрямками - на придбання ліків, медичного обладнання, підготовку додаткових розкладних ліжок, а також для устаткування по лінії Міністерства з питань надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, 4 листопада в.о. міністра фінансів України Ігор Уманський заявив, що сумнівається в можливості виконання прийнятого закону про виділення 1 млрд грн на боротьбу з епідемією грипу за рахунок перевищення доходів Національного банку України.

Читайте також:

Тимошенко поїхала у карантинне Закарпаття

СП: через епідемію грипу вибори можуть бути перенесені на травень

У Києві вже сім людей захворіли на свинячий грип

Офіційно: 60% українців захворіють на свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: