Ющенка позбавили представництва на радіо й телебаченні

Відтепер керівники Національної телекомпанії та Національної радіокомпанії призначаються і звільняються Верховною радою.

Верховна рада позбавила президента представництва в Національній телекомпанії та Національній радіокомпанії.

Відповідні зміни до закону "Про телебачення і радіомовлення" були сьогодні ухвалені парламентом у другому читанні.

Відповідно до внесених змін до законодавства, Національна телекомпанія України (НТКУ) і Національна радіокомпанія України (НРКУ) є державними телерадіоорганізаціями.

Відтепер керівники Національної телекомпанії України та Національної радіокомпанії України призначаються на посаду і звільняються з посади Верховною радою за пропозицією не менш як однієї третини народних депутатів від конституційного складу.

Раніше персональний склад громадських рад НТКУ та НРКУ затверджувався Верховною радою: 9 осіб - за поданням депутатських фракцій, 4 особи - за поданням президента України та 4 особи – за поданням загальнодержавних об’єднань громадян, що діють у сфері виробництва і розповсюдження телерадіопрограм.

По-третє, тепер Національна телекомпанія України та Національна радіокомпанія України мають свої статути, які затверджуються постановою Кабміну.

Організаційно-правовий статус Національної телекомпанії України і Національної радіокомпанії України може бути змінений лише на статус Суспільного телебачення і радіомовлення.

Раніше статус громадських рад НКТУ та НРКУ визначався статутами цих телерадіоорганізацій, а керівники Національної телекомпанії України та Національної радіокомпанії України призначалися на посаду і звільнялися з посади президентом за поданням Верховної Ради.

Читайте також:

Інформаційна кампанія про НАТО в Україні провалилася

Томенко: телеканал "Київ" гіпнозував глядачів

Акції телеканалу "Інтер" арештовані

Нацрада дозволила показувати російський "Зоопарк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: