МВФ стурбований "серйозними проблемами" в Україні

У Міжнародному валютному фонді переживають через дефіцит українського бюджету та стосунками президента і прем'єра.

Міжнародний валютний фонд вважає, що в українській економіці є серйозні проблеми.

Про це заявив директор Департаменту МВФ Марек Бєлка під час зустрічі з Віктором Ющенком.

Він назвав не зовсім звичайною практикою, коли до місії МВФ, яка працює у конкретній країні, прибуває директор департаменту Фонду.

За словами Бєлки, це треба сприймати як очевидну ознаку того, що “ми стурбовані серйозними проблемами в українській економіці”.

Він заявив, що є низка проблемних питань, над вирішенням яких Фонд співпрацює з Україною, зазначивши, що ці питання весь час обговорюються представниками місії МВФ с українськими посадовцями і розбіжностей тут немає.

Бєлка наголосив, що основне проблемне питання – які необхідно вжити заходи для нівелювання розриву фінансування, що утворився через дефіцит бюджету.

Також він вважає за доцільне вияснити, чи існують у Ющенка розбіжності з урядом Тимошенко в оцінці економічної ситуації в країні.

В свою чергу Ющенко, попросив у місії МВФ дати оцінку діяльності української влади, зокрема, що стосується подолання наслідків економічної кризи.

Він також зазначив, що хоче почути рекомендації місії стосовно бюджетної позиції, пакету антикризових дій та економічних параметрів.

За словами Ющенка, Україна знаходиться в непростій ситуації в частині наповнення бюджету та виконання платіжних зобов'язань. Він також додав, що йому була б цікава думка місії щодо подальшої співпраці з Україною.

Нагадаємо, на початку листопада Міжнародний валютний фонд виділив Україні кредит у розмірі 16,4 млрд. доларів терміном на 2 роки. Тоді ж Україні отримала перший транш у розмірі 4,5 млрд.

Ця сума була найбільшою, яку МВФ виділив одній державі під час світової кризи.


Читайте також:

Україна продовжує залазити в борги

Січневий бюджет перевиконано на 6%

Кабмін відмовив у рефінансуванні майже ста банкам

ВідеоМВФ стурбований "серйозними проблемами" в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: