Ющенка у Криму зустріли російським прапором

Президента у Севастополі чекав російський триколор та інші "провокації" проти України.

У Севастополі під час святкування Дня флоту України невідомі підняли на північній стороні міста п'ятиметровий російських прапор, а уздовж мису розвернули тридцятиметровий триколор.

Прапори були розгорнені під час відплиття від Графської пристані адміральського катера з президентом Віктором Ющенком на борту. Головнокомандувач Збройних сил прибув для обходу кораблів українського флоту і привітань їх екіпажів.

До прибуття міліції невідомим демонстрантам вдалося сховатися.

Під час святкування Ющенко вручив морякам державні нагороди, взяв участь в церемонії випуску курсантів Севастопольського військово-морського інституту імені Нахімова і поклав квіти до Меморіалу героїчним захисникам міста-героя.

Виступаючи перед журналістами, президент заявив, що правоохоронні органи повинні проаналізувати відповідність законам країни гуманітарні і освітні проекти, які Росія реалізує в Севастополі. "Це провокації проти України. Якщо вони суперечать закону України - ці проекти не повинні існувати", - заявив Ющенко.

Президент не уточнив, які саме проекти він мав на увазі. В Севастополі за рахунок російської сторони працюють Будинок Москви, філіал Московського державного університету, філіал Науково-дослідного Інституту країн СНД, реалізується ряд інших проектів.

Ющенко в черговий раз підтвердив незмінність своєї позиції з питання базування в Севастополі російського флоту. За його словами, "залишилося цілком досить часу" до 2017 року для того, щоб російські кораблі залишити Севастополь.

Як повідомлялося, Віктор Ющенко у якості президента та Верховного головнокомандувача відвідує урочисті заходи з нагоди святкування Дня флоту України. Свято відзначають у Севастополі в неділю, 5 липня.

Під час святкових заходів президент виступив з промовою, у якій, зокрема, назвав флот України "нашою гордістю" і "великою впевненістю", а також поставив задачу відродити торговельний, пасажирський і риболовний флоти.

Читайте також:

Президент вимагає збільшити витрати армії, інакше не схвалить бюджет

Ющенко пообіцяв Росії не розміщувати на українській території баз НАТО

Ющенко зібрався відродити український флот

В Севастополі вперше святкують День флоту України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: