Ющенка звинуватили у вивезенні трьох літаків з антикваріатом до Канади

У пресі з'явилася інформація про те, що президент почав пакувати речі - нібито, Катерина Ющенко вивезла за кордон колекцію антикваріату чоловіка.

Президента Віктора Ющенка звинуватили в тому, що він вивіз до Канади антикварні коштовності.

За даними джерел у БЮТ та Партії регіонів, Ющенко вже в літку вирішив своє майбутнє. Тоді з візитом до України прибув віце-президент США Джозеф Байден. Він, мовяляв, і повідомив Ющенку, що в адміністрації Барака Обами, на відміну від попередньої, його вже не бачать президентом України.

Наприкінці літа з житомирського аеродрому вирушило кілька літаків до Канади. За даними джерела, наближеного до Секретаріату президента, два або три "борти", під керівництвом першої леді країни Катерини Ющенко вивезли велику колекцію антикваріату, зібрану Віктором Андрійовичем за багато років.

Джерела в ПР і БЮТ, що стежать за Ющенком весь час його президентського терміну, вважають, що з Канади майно по дипломатичних каналах прибуло до Чикаго, де народилася Катерина Ющенко. За деякими даними, перша леді за останні роки збільшила ареали власної нерухомості в рідному місті.

Відповідно до декларацій про доходи президента, члени його родини в останні роки витрачали на утримання майна за кордоном стабільно більше, ніж на українську нерухомість.

Передбачливість дружини президента означає, що Ющенко не зміг домовитися про гарантії безпеки ні з одним з головних претендентів на перемогу, як це свого часу вдалося Кучмі і Єльцину, роблять висновки журналісти.

Читайте також:

Ющенко вимагає від Росії видати всіх, хто його отруїв

Ющенко: заяви про моє отруєння – передвиборчі авантюри

Ющенко може розпустити Раду торішнім указом

"Наша Україна" пояснила НУ-НС, що Ющенко - їх єдиний кандидат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: