Ющенко бореться за Фонд держмайна

Глава держави повернув до парламенту закон про ФДМ із низкою зауважень. Він вважає неконституційним порядок звільнення голови Фонду.

Президент Віктор Ющенко повернув до парламенту закон "Про Фонд державного майна". Глава держави вніс свої пропозиції та вимагає повторного розгляду документу, передає його прес-служба.

На думку Ющенка, ухвалений закон не відповідає Конституції. Крім того, у ньому не враховані пропозиції, висловлені ним до попередньої редакції.

"По-перше, законом ФДМ визначено як орган державної влади. Президент у зауваженнях до однойменного закону про ФДМ вже наголошував, що статус фонду має визначатись з огляду на його місце як державного органу зі спеціальним статусом в системі окремо визначених Конституцією державних органів", - наголошує президент.

По-друге, заначає він, законом ФДМ визначений органом, що реалізує державну політику, зокрема, у сфері управління об'єктами державної власності.

Ющенко впевнений, що "це створює колізію норм зазначених законів, може спричинити неузгодженості, протиріччя при їх застосуванні".

"По-третє, такими, що не відповідають Конституції, є також положення закону щодо звільнення з посади голови ФДМ", - зауважив глава держави.

Президент вважає за доцільне запровадити в законі порядок, за яким призначення на посади першого заступника та заступників голови ФДМ та звільнення з цих посад буде здійснюватися головою Фонду.

Читайте також:

Ющенко ветував закон про "Артек"

Рада затвердила програму приватизації Тимошенко

Ющенко не дозволить Тимошенко розбазарювати "Укртелеком"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: