Ющенко боїться "московської коаліції" (відео)

Президент вкотре звинуватив БЮТ у проросійській політиці і сказав, що його Секретаріат - це не фетіш.

Віктор Ющенко вважає, що загроза створення “московської коаліції" ще існує для українського парламенту.

Про це він сказав, виступаючи вчора, 1 листопада в ефірі одного з українських телеканалів.

Президент також відкинув тезу, що демократична коаліція була зруйнована Секретаріатом президента. Він вкотре заявив, що Секретаріат є технічною службою, яка є і у прем’єр-міністра, і у голови парламенту.

pamyatnik5
УНІАН
Віктор Ющенко вкотре звинуватив БЮТ
"В Україні є президент, який приймає рішення і несе відповідальність… Хто такий Секретаріат – це апарат, який приймає мої розпорядження і забезпечує мою роботу", - сказав Ющенко, закликавши "не робити фетіш" з Секретаріату президента.

Він вкотре заявив, що події 2 вересня, коли Партія регіонів і БЮТ об’єднались, були присвячені одній меті – впродовж 30 днів переформувати коаліцію і розвернути Україну на 180 градусів.

"Якщо хочете, це Грузія-2, другими методами, але це Грузія-2", - сказав президент України.
Він вважає, що прорахунок тих, хто замислював цей сценарій, був лише в одному – що в "Нашій Україні" не вистачить сил і мужності вийти з коаліції.

Ющенко зауважив, що опоненти "Нашої України" вважали, що вона повністю деморалізована, що там "наполовину куплені БЮТом через певні мотиви депутати", і це не дозволить знайти у фракції необхідної кількості голосів для ухвалення рішення про вихід з коаліції.

При цьому президент сказав, що бажання створити "московську коаліцію" є і сьогодні, і проблема полягає лише у тому, що посада прем’єр-міністра “не ділиться”.

ВідеоЮщенко згоден на все

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: