Ющенко боїться повторення "малоросійського перевороту"

Президент розповів про "гнилу" українську політику та "низьку патріотичну складову" представників влади.

Президент Віктор Ющенко подякував за активну позицію керівникам областей, місцевим рад, які публічно протистояли "замаху на демократію" з боку БЮТ та Партії регіонів.

Про це він заявив сьогодні на нараді з головами обласних, Київської та Севастопольської державних адміністрацій та головою Ради міністрів АРК Крим.

Президент попросив голів обласних держадміністрацій донести до кожного громадянина правдиву інформацію про те, що планували зробити Партія регіонів та БЮТ. Ющенко виклав свою позицію щодо подій останніх декількох тижнів, ще раз висловивши думку, що планувався державний переворот та узурпація влади.

Говорячи про те, що відбувався замах на демократію, Ющенко підкреслив, що "не хотів би, аби ці слова обростали якимись жартами, безпам’ятством", - сказав президент. Він підкреслив, що необхідно пам’ятати, що все ще може повторитись – і наступ на свободу, демократію, і те, "що здійснювались десятки вояжів для того, щоб була ухвалена малоросійська версія державного перевороту".

За словами глави держави, це все ще раз підтверджує те, "яка гнила українська політика, наскільки слабка патріотична складова тих людей, які представляють самі високі щаблі парламентської, зокрема, влади".

Нагадаємо, 6 червня Віктор Янукович і Юлія Тимошенко заявили про припинення переговорів щодо створення широкої коаліції. Також кожен з них оголосив про намір брати участь у всенародних виборах президента.

Читайте також:

Луценко стверджує, що це він зірвав коаліцію ПР і БЮТ

Ющенко: подав руку Тимошенко або Януковичу – рахуй пальці

ПР планує разом з БЮТ і надалі переписувати Конституцію

Ющенко: створення широкої коаліції зірвали журналісти

БЮТ все ще просить ПР створити "ширку"

ВідеоЮщенко про "малоросійський переворот"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: