Політичні чистки не заважають "Нашій Україні"

Принаймні у цьому впевнені колеги НУ по фракції у Верховній раді.

Політолог, депутат Верховної ради від блоку НУ-НС Олесь Доній вважає, що виключення людей із партії "Народний Союз "Наша Україна" не зашкодить цій політичній силі.

Жестокость детей относительно родителей
Офіційний сайт Президента України
Президент хоче очистити свою партію від відступників
аша Україна" створювалася під цілком конкретного лідера, Віктора Ющенка. Від нього залежатиме стабільність цієї партії, її подальше існування", - сказав Доній ТСН.ua. Він нагадав, що з НСНУ вже виходило багато людей, але партія продовжує існувати.

Сьогодні про те, що "Наша Україна" хоче виключити зі своїх лав депутатів, які підтримали коаліцію з БЮТ і Блоком Литвина, в інтерв'ю українським виданням сказав президент Віктор Ющенко.

Глава держави звернув увагу на те, що з'їзд НСНУ раніше ухвалив рішення про неможливість відновлення коаліції з Блоком Тимошенко. "Ми на тому тижні проводимо другий етап з`їзду. Переконаний, що з`їзд визначиться по тому, як віднестися до тих людей, які підтримали коаліцію всупереч з`їзду, як цих людей виключити з партії, як цих людей виключити зі списку народних депутатів. Це будь-яка політична сила зробила б", – сказав з цього приводу Ющенко.

"Це гарний процес, процес очищення. Я давно чекав, щоб у нас люди визначилися у своєму політичному виборі, своєму партійному місці. Вони це зробили, я шаную їхній вибір. Думаю, вчора був гідний у політичному сенсі день", – також зазначив президент.

Він додав, що створення нинішньої парламентської більшості - результат "політичної корупції", адже новій коаліції буде вистачати голосів у ВР, тільки якщо вона вступить у союз із комуністами.

Нагадаємо, створення коаліції вчора підтримав і один з лідерів НСНУ Роман Зварич. Зараз він заявляє про те, що може залишити партію.

Угоду про створення "коаліції трьох" у ВР вчора підписали лідери парламентських фракцій БЮТ, Блоку Литвина і НУ-НС.


ВідеоЮщенко про політичні чистки

ВідеоКого президент виганяє з партії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: