Ющенко: чоловік, який себе поважає, служити в армію не піде

Президент заявив, що низький рівень фінансування армії призвів до першого за 5 років скорочення військовослужбовців, які служать за контрактом.

Служіння в українській армії не є честю при поточному її фінансуванні. Про це заявив президент Віктор Ющенко, відкриваючи засідання РНБО в п'ятницю, 26 червня.

Президент відзначив, що в країні "вперше за 5 років скоротилася кількість військовослужбовців, які відбувають службу за контрактом".

За його словами, на даний момент зарплата "військового контрактника на 30% нижча від середньообласної заробітної плати, починаючи від Волинської області і закінчуючи Одеською областю".

"При такому фінансовому забезпеченні жоден чоловік, який себе поважає, служити в українську армію (за контрактом – ред.) не прийде", - резюмував глава держави.

Також він додав, що не допустить при формуванні держбюджету на 2010 рік зменшення витрат Міністерства оборони. Він підкреслив, що в поточному році Міноборони виявилося єдиним відомством, номінальні витрати якого в порівнянні з попереднім періодом були зменшені.

"Я прошу зайняти РНБО чітку і ясну позицію з цього питання, щоб уряд не мучився з питання, за якої умови президент підпише закон про держбюджет-2010. Ми також повинні послухати сьогодні представника Міноборони щодо того, яка сума фінансування для нього є критичною", - сказав Ющенко.

Читайте також:

З Єханурова зняли більшість звинувачень у земельних махінаціях

Українська армія прийняла на озброєння новий танк за 55 копійок

Швеція відмінила призов до армії

Литвин пересів на танк, тому що там надійніше, ніж в Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: