Ющенко дав Черномирдіну орден

Таким чином президент відзначив особистий внесок Черномирдіна у розвиток українсько-російських відносин та багаторічну дипломатичну діяльність.

Президент Віктор Ющенко нагородив Віктора Черномирдіна, звільненого з посади посла Росії в Україні, орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Як повідомили у прес-службі президента, цією нагородою Ющенко відзначив особистий внесок Черномирдіна у розвиток українсько-російських відносин, багаторічну дипломатичну діяльність. Президент побажав Черномирдіну міцного здоров`я та подальших успіхів.

Зустріч відбулася з нагоди завершення дипломатичної місії Черномирдіна в Україні.

Віктор Степанович Черномирдін, якому 9 квітня виповнився 71 рік, був найстаршим за віком і за часом акредитації в Україні головою іноземного посольства. На цій посаді він працював рівно вісім років, порушивши тим самим правило регулярної ротації голів дипломатичних представництв. Можливими причинами відставки називається поважний вік дипломата, а також серйозне захворювання.

Російський президент Дмитро Мєдвєдєв звільнив Черномирдіна з посади 11 червня.

Нового посла РФ в Україні чекають не раніше осені. Вже неофіційно названо кілька кандидатур на цю посаду. Зокрема, це заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін, постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін, губернатор Московської області Борис Громов і губернатор Санкт-Петербурга Валентина Матвієнко.

Читайте також:

Найкращі "перли" Черномирдіна

Черномирдіна звільнили через провал "ширки"

Наступник Черномирдіна буде призначений не раніше жовтня

Дипломати вже знайшли заміну Черномирдіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: