Ющенко дав оцінку подіям в Україні

Президент звернувся до українських політичних сил та охарактеризував останні проблеми в міждержавних відносинах України та Росії.


Президент України Віктор Ющенко, зокрема, закликав до консолідації всі політичні сили України. 

“Я не сприймаю тої політики відносно особливої уваги до поділу на лівих та правих. Треба виходити на визначення загальнонаціональних інтересів. Мова йде не про минуле, а про майбутнє”, - сказав Ющенко.

Президент також підтримав створення єдиного блоку демократичних сил, який візьме участь у парламентських виборах у вересні 2007 року. На його думку, блок можуть створити “Наша Україна”, “Народна самооборона”, Українська народна партія та інші сили.

“Вчора цей процес розпочався, і зараз він перейшов у політичну площину – визначення п’ятірки, стратегії і тактики виборчої кампанії”, - додав він. 

Ющенко також звернувся до лідерів БЮТ, “Нашої України”, УНП, НРУ, “Народної самооборони” та інших політичних сил, які відносять до демократичного спрямування, із закликом до об’єднання: ”Ми українці, ми повинні бути об’єднані”. За таких умов, вважає Президент, вони наберуть більше відсотків, ніж на минулих парламентських виборах 2006 року.

“А про відсотки будемо говорити у жовтні, поки необхідно працювати на ці відсотки”, - підкреслив глава держави. 

Крім того, Президент прокоментував міждержавні відносини України та Росії. Ющенко стурбований можливими спробами погіршити їх.

"У мене таке відчуття, що останнім часом хтось дуже сильно намагається посварити Україну й Росію і для цього використовує будь-які провокації, тональність, термінологію, спроби дати оцінки внутрішнім процесам", - сказав він.

Ющенко запевнив, що в нього вистачить політичних здібностей не бути спровокованим.

"У мене як у Президента вистачить терпіння, такту, коректного словникового запасу для того, щоб не спровокувати жодного загострення у відносинах з Росією", - сказав він.

Ющенко підкреслив, що внутрішня політика є тільки внутрішньою справою України.

"Це виключно компетенція мого народу", - сказав він.

Президент вважає, що демократія в Україні прогресує: "Демократія як фактор, як функція є невід'ємною частиною українського прогресу".

Як повідомлялося, 7 червня "Наша Україна", "Народна самооборона" та "Українська правиця". 

Крім того, Ющенко відреагував на заяви президента Росії Володимира Путіна, яки висловив побоювання в тому, що в Україні встановиться тиранія в зв'язку із порушенням Конституції та законів держави.    

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: