Ющенко дав Раді термінову роботу

Віктор Ющенко вніс на розгляд ВР пакет із 13 першочергових законопроектів. А Віктор Балога радить коаліції пам'ятати про свої обіцянки.

Про це сказано в повідомленні прес-служби президента.

Зокрема, до Ради внесені проекти законів щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору, про ратифікацію угоди між Україною і Європейським Союзом про спрощення оформлення віз і реадмісію.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Віктор Ющенко дав першочергові доручення.
Крім цього, Ющенко вніс проекти законів про ратифікацію угод зі Словаччиною про сприяння й взаємний захист інвестицій, з Угорщиною про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом, про приєднання України до Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини.

В свою чергу глава Секретаріату президента Віктор Балога закликає коаліцію невідкладно внести на розгляд до Верховної ради визначені нею як першочергові законопроекти.

Балога вважає, що такий крок підтвердить відповідальне ставлення Блоків Юлії Тимошенко й "Наша Україна - Народна Самооборона" до виконання зобов'язань, узятих перед своїми виборцями й всім українським народом.

Він також зазначає, що формування парламентської більшості було пов'язане з розробкою коаліційної угоди, частина якої - зобов'язання прийняти законопроекти, зокрема щодо скасування депутатської недоторканності, імперативного мандата, сфер повноважень Кабінету міністрів, центральних і місцевих органів влади.

Крім цього, він зазначає, що ці законопроекти вже погоджені із президентом Віктором Ющенком, і тому після їх прийняття будуть відразу ж ним підписані.

Як повідомляв iPlus, Ющенко допускає голосування Ради щодо прем'єра до прийняття першочергових законопроектів.

Раніше президент наполягав на прийнятті коаліцією пакета з 12 законопроектів до обрання прем'єра.

Серед таких законопроектів - нова редакція закону про Кабмін, проекти законів про права парламентської опозиції й про скасування депутатської недоторканності й пільг.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: