Ющенко дав Януковичу 3 поради, як не стати президентом Донбасу

Президент хоче, щоб його наступник "відчув відповідальність, що через його місію можна зробити дорогу консолідації нації".

Президент Віктор Ющенко хоче, щоб Віктор Янукович був не лише "президентом Донбасу" і радить йому "не загравати" у трьох темах, що розколюють українське суспільство. Про це глава держави сказав на прес-конференції сьогодні.

Ющенко сподівається, що Янукович стане президентом всієї країни. При цьому глава держави зауважив, що вперше на виборах президент не отримав підтримку більшості.

"А я дійсно не хочу, щоб Віктор Федорович був президентом Донбасу... не хочу, щоб Віктор Федорович був президентом 7 областей, які його підтримали. Я хочу, щоб Віктор Федорович вже з нового статусу відчув ту відповідальність, що через його місію можна зробити дорогу консолідації цієї нації", - заявив Ющенко.

Він підкреслив, що за останні п’ять років нація змінилась, тому президент радить наступнику "не загравати у темах, які порочать будь-яку націю: 2 язика - одна страна, 4 конфесії - одна страна, 6 історій - одна страна".

"Ви знаєте, це байки сірого вовка. Це проект, як втратити державу, загубити національні цінності", - заявив президент.

Читайте також:

Ющенко не піде на інавгурацію Януковича

Ющенко знає, за якої умови у Тимошенко з Януковичем буде "вечная любовь"

Ющенко: я п’ять років був маленьким солдатом

Ющенко зв'язав долі Бандери і Януковича

ВідеоЮщенко дав поради, як не стати президентом Донбасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: