Ющенко: діди будуть пишатися мною на тому світі

Президент впевнений, що українська нація з кожним днем все більше розуміє проблеми, які він піднімає,і пишається своїми поглядами.

Президент Віктор Ющенко не хоче бути українським політиком, якщо нація не розуміє і не визнає основоположних понять, які він відстоює. Крім того, глава держави вважає, що вже виконав свій обов'язок.

Про це він заявив, відповідаючи на запитання, чи не стане крахом ідей Ющенка несприйняття його гасел щодо національної пам’яті, історії, мови в українському суспільстві.

"Це може бути моїм розчаруванням, але це не та велика жертва, яку зараз треба обговорювати. Я думаю про інше: чи в нації є імунітет своєї незалежності, моралі, ідентичності? Зрештою, шанс нації бути державницькою буде загубленим, чи він буде захищений?", - сказав глава держави.

"Межа дискусій на виборчих перегонах торкатиметься якраз таких понять. Якщо цього нація не розуміє і не визнає, я не хочу бути політиком у цій країні! Я не хочу номінально представляти владу, яка творить державу. Це речі, які не можуть мати компромісів", - також заявив він.

Крім того, Ющенко вважає, що він виконав свій обов'язок. "Мій рід, рід Ющенків, робив усе для того, щоб Україна була іншою. Я буду гордитися, і мої діди та прадіди будуть гордитися на тому світі тим, що я роблю як президент і як українець для цієї нації. Мене окрилює це", - зазначив президент.

"Я 5 років мав шанс реалізовувати те, у чому я глибоко переконаний. Очевидно, мій виклик був у тому, що більшість речей, про які я говорю, сприймаються нацією специфічно. Але це ще не говорить про те, що я не правий. Якщо мене зрозуміють – добре. Не зрозуміють – у мене є почуття свого обов’язку, я його зробив", - пояснив Ющенко.

Він також відзначив, що його політика "була зразком того, як повернути націю до того, про що вона вже забула". "Приспане, знакове з моїм президентством повернулося. Я веду країну додому, туди, де ми завжди були, у Європу", - переконаний Ющенко.

"Чи можу я набрати бали на такому виборчому підході? Складно. Але чи можу я бути нечесним і говорити зараз про другорядні речі? Ні. Тому я порушую питання, які для дуже багатьох у суспільстві є незрозумілими або некомфортними. Але з кожним днем це розуміння у нації росте", - додав президент.

Нагадаємо, раніше президент неодноразово висловлював упевненість в правильності своїх поглядів і своєї політики.

Зокрема, він називав свої дії щодо розвитку української мови, історичної пам'яті, національної ідеї канонічними.

Читайте також:

Ющенко: я кожен день роблю канонічні речі

Ющенко впевнений у своїй перемозі на виборах

ПР: Ющенко обміняв військовий літак на два броньованих "Мерседеси"

Ющенко знову заговорив про дострокові вибори в Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: