Ющенко домовився про публічність суду по виборах

Кожна скарга, яка надійде до суду буде розділена різним суддям.

Засідання Вищого адмінсуду України по скаргах щодо виборів президента буде публічним, заявив президент Віктор Ющенко.

Він повідомив, що у вівторок він провів зустріч з головою Вищого адмінсуду Олександром Пасенюком.

"Ми вчора по суті мали домовленість про те, що кожна скарга, що буде подана в суд, незалежно, в неангажований спосіб буде розподілена різним суддям", - зазначив президент.

"Друге: засідання суду, і я вдячний за це голові Вищого адмінсуду, буде публічне. На нього можуть прийти журналісти, спостерігачі - для них будуть виділені окремі місця", - додав Ющенко.

Третє, зауважив глава держави, "всі заяви, які будуть подані до Вищого адмінсуду, будуть розглядатися всім складом суду - тобто 55 суддями".

На початку прес-конференції Ющенко заявив: "Я щасливий, гордий від того, що як нація і держава ми продемонстрували, що ми нація доросла, нація, яка поважає закон, яка може законно, демократично в сьогоднішніх реаліях провести вибори".

"Є зауваження тої чи іншої сторони або від інших сторін щодо проведення цього процесу. Зауваження, які, на мій погляд, не псують загальну картину проведення виборів. Але в рамках закону ці скарги повинні бути розглянуті", - додав президент.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що буде особисто представляти позов щодо оскарження виборів президента України у Вищому адмінсуді.

Позов у суді буде представляти сама Тимошенко, а також перший президент України Леонід Кравчук, голова Народного руху Борис Тарасюк, керівник юридичного департаменту БЮТ Андрій Портнов, представник Тимошенко в ЦВК Володимир Пилипенко, заступник голови фракції БЮТ Сергій Соболєв та керівник кримського штабу БЮТ Андрій Сенченко.

Читайте також:

ЦВК дала підстави оскаржувати результати виборів

Тимошенко оскаржить результати виборів

Портнов підтвердив, що представлятиме інтереси Тимошенко у суді

ВідеоЮщенко домовився про публічність суду по виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: