Ющенко дорікнув Тимошенко, що хоче їсти українське м'ясо

Президент розкритикував прем'єра за політику в галузі тваринництва та назвав "ключову помилку уряду".

Президент Віктор Ющенко, виступаючи на прес-конференції у Полтавській області, розкритикував політику уряду в галузі тваринництва.

За словами глави держави, цього року уряд в п`ять разів скоротив кошти в бюджеті на підтримку рослинництва і тваринництва. А за останні два роки поголів'я рогатої худоби скоротилося на мільйон, відзначив Ющенко.

"Маючи запаси фуражного зерна для поголів`я, політика уряду будується на ввезенні м`яса із-за кордону", – дорікнув президент. За його словами, в 2008 році з-за кордону ввезено 530 тисячі тонн м`яса, а це кожен четвертий кілограм. "Ми підтримуємо фермерів Польщі, Франції та інших країн. Це ключова помилка уряду", – підкреслив глава держави.

В той же час, він звернув увагу на практику Європейського Союзу, в якому 55% бюджету йде на підтримку АПК. "Ми теж повинні так робити, якщо хочемо їсти український хліб і м`ясо", – додав Ющенко.

Нагадаємо, під час відвідування Полтавської області президент урочисто відкрив Сорочинський ярмарок.

Під час виступу на церемонії відкриття Ющенко, зокрема, сказав, що протягом останніх 5-6 років Україна суттєво посилила позиції на міжнародних аграрних ринках, зокрема на ринку зерна.

Читайте також:

Ющенко урочисто відкрив Сорочинський ярмарок

В умовах кризи в Україні зростає тільки сільське господарство

Ющенко запропонував Мєдвєдєву зустрітись

У відпустці Ющенко стругав палички та спілкувався з тваринами

ВідеоЮщенко дорікнув Тимошенко за м'ясо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: