Ющенко доручив Тимошенко терміново шукати мільйони для армії

227,9 млн гривень повинен знайти уряд до 10 грудня для забезпечення функціонування Збройних сил в поточному році.

Президент Віктор Ющенко доручив Кабінету Міністрів забезпечити виділення до 10 грудня Міністерству оборони 227,9 млн гривень для забезпечення функціонування Збройних сил в поточному році.

Про це йде мова в указі №1000/2009 від 2 грудня, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони з подолання кризового стану боєздатності ЗС.

Таким чином, президент доручив Кабміну виконати в тижневий термін постанову уряду від 23 вересня №1018 "Деякі питання Міністерства оборони" з виділення 227,9 млн гривень для забезпечення ЗС в 2009 році.

Президент також доручив уряду розглянути виділення Міноборони в 2009 році 285,9 млн гривень на грошове забезпечення військових, з яких 235,3 млн гривень - на індексацію грошових доходів, 332 млн гривень - на грошову допомогу і оздоровлення, 17,4 млн гривень - на винагороду і тривалість безперервної військової служби.

Глава держави доручив Кабміну передбачити при доопрацюванні проекту закону "Про державний бюджет на 2010 рік" джерела і порядок фінансування заходів територіальної оборони країни.

Крім того, Ющенко доручив уряду в місячний термін подати на розгляд Ради законопроект про врегулювання питання реалізації на аукціонах нерухомого майна ЗС, зокрема разом із земділянками, на яких воно розміщене, або майновими правами на них.

Нагадаємо, Ющенко наполягає на розгляді Радою питання про збільшення фінансування ЗС в 2009 році.

При цьому президент не має наміру підписувати державний бюджет на 2010 рік при недостатньому фінансуванні армії.

У 2009 році бюджет Міноборони склав 11,6 млрд гривень, 4,2 млрд гривень з яких виділено зі спеціального фонду, наповнення здійснюється за рахунок продажу військового майна.

Читайте також:

Ющенко "політав" на тренажері та "знищив" кількох ворогів

РНБО визнала уряд Тимошенко загрозою суверенітету України

Ющенко звинуватив Тимошенко у злочині проти держави

Ющенко дав Тимошенко два дні, щоб знайти гроші на військо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: