Ющенко доручив Тимошенко за 10 днів розібратися з "Нафтогазом"

Президент занепокоєний фінансово-економічним станом "Нафтогазу" та платіжною дисципліною на газовому ринку.

Президент Віктор Ющенко доручив уряду протягом десяти днів підготувати проект нового фінансового плану НАК “Нафтогаз України” з урахуванням реальної ситуації на газовому ринку.

Як повідомили у прес-службі глави держави, таке доручення було дано на нараді за участю вищого керівництва держави та лідерів політичних сил з питань узгоджених дій щодо подолання кризових явищ, яка проходила 18 травня під головуванням Ющенка у Секретаріаті президента.

Зокрема, під час обговорення проблем газової сфери Ющенко висловив занепокоєння фінансово-економічним станом НАК "Нафтогаз України" та платіжною дисципліною на газовому ринку.

Президент вважає, що вирішення проблем газового монополіста за рахунок нових авансів за транзит від російського ВАТ "Газпром" є неприпустимим.
Виходячи з цього, президент надав уряду 10-денний термін для представлення на розгляд чергової наради з подолання кризових явищ проекту нового фінансового плану НАК з урахуванням реальної ситуації на газовому ринку, а також заходів, які необхідні для стабілізації фінансового стану компанії.

За інформацією прес-служби, участь у нараді взяли прем`єр-міністр Юлія Тимошенко, голова Верховної ради Володимир Литвин, секретар РНБОУ Раїса Богатирьова, голова Національного банку Володимир Стельмах, представник Партії регіонів Микола Азаров, а також перший заступник глави Секретаріату президента - представник президента у Кабінеті міністрів Олександр Шлапак.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів затвердив фінансовий план НАК "Нафтогаз України" із профіцитом 3,8 млрд. грн.

НАК "Нафтогаз України" – найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають більше 97% газу і нафти в країні.

НАК "Нафтогаз України" займається розробкою родовищ, видобутком нафти і газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС.

Читайте також:

"Газпром" все ще має претензії до "Нафтогазу"

У Тимошенко переконані, що позов "Газпрому" до "Нафтогазу" безперспективний

Україна офіційно передала Росії заявку на кредит

Ющенко: активи "Нафтогаза" можуть дістатись іншій країні 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: