Ющенко доручив Януковичу засадити ліси

Ющенко доручив Кабміну вжити заходів для збільшення площі лісів. На думку президента, площа повинна зрости на 2-2,5 млн. га.

Віктор Ющенко на пожежі
УНІАН
Ющенко особисто відвідав потерпілу від пожеж Херсонщину.
Таке доручення Ющенко висловив у листі до виконуючого обов'язки прем'єр-міністра Віктора Януковича. На думку президента, з метою підтримки екологічної рівноваги на всій території України, забезпечення стабільного розвитку лісового господарства й досягнення оптимального показника лісистості площа лісів повинна бути збільшена як мінімум на 2-2,5 млн. га.

"В останні роки нові лісові насадження в Україні щорічно створюються на площі 40-45 тис. га. порівняно з 55-100 тис. га. протягом 1966-1990 років. Це тільки на 30-50% перевищує площу зрубів і недостатньо для досягнення оптимальних показників лісистості в середньостроковому періоді", - передає прес-служба текст листа президента.

Ющенко підкреслив, що під час аналізу показників роботи підприємства, які є сферою управління Державного комітету лісового господарства, встановлено, що темпи вирубки лісів - невиправдано високі при незначних обсягах відновлення.

У зв'язку із цим, він доручив уряду встановити завдання для підприємств, в управлінні яких перебуває лісовий фонд країни, щорічно забезпечувати перевищення лісовідновлення над вирубкою не менше, ніж удвічі.

Про результати цієї роботи Янукович повинен особисто доповідати президентові. 

На початку листопада Ющенко наполягав на відновленні протягом 6-8 місяців лісів у Херсонській області, які постраждали від пожеж улітку 2007 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: