Ющенко досі не знає, що Тимошенко підписала у Москві

Секретаріат президент досі не отримав офіційної інформації про результати газових переговорів у Москві.

Богдан Соколовський
Офіційний сайт Президента України
Секретаріат президента ще не одержав офіційної інформації про результати газових переговорів, проведених українською делегацією в Москві 19-20 січня, повідомив уповноважений президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

Він підкреслив, що у зв`язку з цим його заява, а також заява президента, зроблена вчора у Чернігові, базувалися на інформації, одержаної з телефонних розмов з членами української делегації.

"Це інформація від української делегації, яка одержана в телефонному режимі… Поки письмового звіту, за моєю інформацією, не надходило", - сказав Соколовський, відповідаючи на запитання, якими даними користувався президент, коментуючи контракти на покупку і транзит газу в 2009 році, підписані в Москві.

Разом із тим він зазначив, що українська делегація виконала директиви президента не в повному обсязі. Соколовський підкреслив, що в директивах Ющенка йшлося про необхідність виключення посередника у відносинах між "Газпромом" та "Нафтогазом", а також про пропорційне підвищення ціни на газ і ставки на його транзит територією України.

Соколовський зазначив, що конкретних розмірів ціни і ставки в директивах не містилося – у документі був окреслений лише принцип підходу до зміни цих показників.

За даними "Нафтогазу”, закупівельна ціна природного газу для України в першому кварталі 2009 року становитиме 360 дол. за тис. куб м, у другому кварталі - 270 дол. за тис. куб. м, у третьому кварталі - 219 дол. за тис. куб. м, у четвертому кварталі - 162 дол. за 1 тисячу кубометрів.

Читайте також:
Газ для населення подорожчає на 30%
Ющенко незадоволений ціною на російський газ
Євросоюз: газові домовленості - успіх України та ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: