Ющенко готовий звільнити Черновецького з мерії

Мер Києва може залишитися без посади через підвищення комунальних тарифів у столиці.

Леоніда Черновецького можуть відсторонити від посади голови Київської міської державної адміністрації.

Про таку можливість заявив керівник Головної служби соціально-економічного розвитку Секретаріату президента Роман Жуковський.

За його словами, варіант із відстороненням Черновецького від посади голови КМДА ймовірний у разі, якщо столичний мер буде й надалі ухвалювати рішення з порушеннями законодавства.

Зокрема, Жуковський звернув увагу на рішення столичної влади щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Представник СП нагадав, що президент вже кілька разів скасовував тарифні рішення київської влади. Чиновник зазначив, що глава держави вживатиме всіх необхідних заходів у межах своїх повноважень, щоб не допустити "нахабного порушення законодавства" Черновецьким, – від прокурорського реагування до відсторонення Черновецького від посади.

Жуковський також зазначив, що, на його думку, в разі відсторонення мера від посади голови КМДА, не відбудеться порушення закону про столицю, відповідно до якого посада мера суміщається з посадою голови міськадміністрації. "В будь-якому разі не можна порушувати закон, навіть якщо розумієш обмеження адміністративної відповідальності", - сказав представник Секретаріату.

Нагадаємо, президент Віктор Ющенко 9 лютого вкотре скасував розпорядження мера Леоніда Черновецького про підвищення комунальних тарифів для бюджетних установ Києва.

Те ж саме розпорядження глава держави скасовував і 3 лютого, проте київський мер його не послухав і за два дні підписав новий документ про підвищення тарифів.

У понеділок президент заявив, що готовий звернутися до Генеральної прокуратури в разі, якщо столична влада не змінить своєї тарифної політики.

На думку Ющенка, Черновецький підвищує тарифи необґрунтовано і з порушеннями законодавства.

Тарифне рішення столичної влади, згідно якому плата за водовідведення, воду та опалення для низки установ збільшується у 3,5-9 разів, незаконним назвала і київська прокуратура.


Читайте також:

Прокуратура вимагає скасувати "незаконні" тарифи Черновецького

Ющенко пригрозив Черновецькому прокуратурою

Ющенко вкотре скасував тарифи Черновецького

ВідеоЮщенко готовий звільнити Черновецького з мерії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: