Ющенко гарантує провал політичних змов на виборах

Він висловив упевненість, що "чергові спроби політичних змов на цих виборах будуть провалені".

Президент Віктор Ющенко гарантує проведення чесних і демократичних президентських виборів.

Про це він сказав, виступаючи на Майдані Незалежності у Києві зі зверненням до українського народу з нагоди Дня незалежності України.

Ющенко наголосив, що гарантує проведення чесних і демократичних виборів: "Як президент я гарантую, що виборчий процес і голосування будуть здійснені вільно, чесно і законно".

Він висловив упевненість, що "чергові спроби політичних змов на цих виборах будуть провалені".

Президент також висловив віру в те, що своє авторитетне слово про нещодавні зміни до виборчого законодавства скаже Конституційний Суд, "не допустивши порушення демократії прав і свобод українців".

"Маємо бути свідомі – на цих виборах вирішуватиметься не лише подальше політичне життя країни, але й наш великий цивілізаційний вибір, куди ми йдемо: назад у вчора, чи ми йдемо вперед", - сказав президент, додавши, що на шальках терезів – "наше безпечне і заможнє майбутнє або консервація кланів, які вже знову ділять країну на двох".

"Я обираю сильну національну державу, я обираю силу та гідність, яка поставить на місце не лише місцевих феодалів, а й зовнішніх панів, які хочуть визначати, як нам жити. Я обираю рівноправну і повноцінну участь нашої держави у житті об’єднаної Європи. Я обираю свободу і наші національні інтереси. Я впевнено і спокійно дивлюся вперед", - сказав Ющенко.

Читайте також:

Ющенко закликав до всенародного обговорення конституційних змін

Ющенко ветував закон про вибори через турботу про українців за кордоном

Ющенко відмовився обирати президента за новими правилами

Секретаріат президента прогнозує зрив виборів через БЮТ і регіоналів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: