Ющенко готовий підписати собі імпічмент

Віктор Ющенко готовий підписати закон, який спрощує процедуру винесення імпічменту президенту.

Віктор Ющенко готовий, у разі відсутності правових недоречностей, підписати прийнятий вчора парламентом закон "Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної ади України". Про це повідомив заступник голови Секретаріату президента Андрій Кислинський, передає прес-служба глави держави.

"Глава держави готовий розглянути прийнятий парламентом законопроект і, у разі відсутності правових недоречностей, підписати його. Ющенко ніколи не боявся "імпічментів" та інших слів, які з вересня минулого року все частіше лунають з вуст (лідера Партії регіонів) Віктора Януковича та (прем'єр-міністра) Юлії Тимошенко", - наголосив Кислинський.

У той же час він відзначив, що "пожежний" порядок, у якому депутати прийняли цей закон, може свідчити, що фактично поспішає Кремль, розуміючи, що його майнові інтереси в Україні блокуються на єдиному, але найвищому рівні".

"Отже спільне голосування БЮТ, Партії регіонів, КПУ і Блоку Литвина за закон про слідчі комісії підтверджує наміри, що йдуть ззовні, щодо швидкого усунення президента як перешкоди на шляху до встановлення контролю над українською газотранспортною системою", - вважає заступник голови Секретаріату.

Нагадаємо, 15 січня Верховна рада прийняла закон про тимчасові слідчі комісії, направлений на спрощення процедури винесення імпічменту президенту.

У законі йдеться про спеціальна тимчасову комісію, яка створюється у складі депутатів, спеціального прокурора і спеціальних слідчих, завданням якого є розслідування обставин щодо здійснення президентом державної зради або інших злочинів, викладених в підписаному більшістю депутатів від конституційного складу Верховної ради поданні про усунення президента з поста в порядку імпічменту.

Читайте також:

Імпічмент Ющенку почався

БЮТ хоче позбутися Ющенка у березні

Янукович обіцяє владі народну непокору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: