Ющенко готовий реанімувати Раду

Президент готовий у понеділок, 17 листопада, провести політичні консультації з метою обрання нового голови Верховної ради.

Про це він повідомив українським журналістам після закінчення енергетичного саміту в Баку.

Ющенко назвав таке завдання одним з пріоритетних, оскільки, вважає він, країні потрібно мати працюючий парламент, який був би здатний прийняти рішення або щодо консолідації, або про фінансування дострокових виборів.

"Або ту дорогу вибираємо, або ту, але рухаємось, ми не можемо стояти", - сказав Ющенко.

Віктор Ющенко
УНІАН
Президент запевняє, що готовий сприяти нормалізації роботи Верховної ради
За словами президента, у понеділок він готовий докласти своїх зусиль для проведення консультації, щоб конкретизувати пропозиції щодо кандидатури на посаду голови ВР, голосування за яку може бути результативним.

Ющенко зазначив, що уроки цього тижня показали, що зараз непорозуміння між політиками “не стосуються навіть непорозумінь між фракціями, зараз непорозуміння поглибились, вони зайшли в сферу певних груп, навіть в середині фракцій”.

На думку президента, зараз необхідно знайти вихід із такої ситуації.

"Чи чисто технічне рішення прийняти, чи прийняти більш ґрунтовно консолідаційну дію в рамках тих політичних сил, що є сьогодні в парламенті", - сказав Ющенко.

Він вважає, що результатом консультацій у понеділок має стати налагодження роботи українського парламенту.


"Я хотів би, щоб український парламент, у вівторок-середу мав спікера, який би формально міг би започаткувати нормальний процес роботи парламенту", - зазначив глава держави.

Як повідомляв ТСН.ua, 12 листопада ВР звільнила Арсенія Яценюка з посади голови парламенту.

Вчора, 13 листопада, в парламенті було зареєстровано проект постанови про обрання спікером Володимира Литвина. Автор документа - депутат від НУ-НС Олександр Омельченко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: