Ющенко готовий відмовитися від довічного депутатства для президентів

Віктор Ющенко обіцяє негайно відкликати зі свого проекту Конституції пункт про те, що колишні президенти України автоматично стають сенаторами.

Віктор Ющенко готовий відкликати пункт своїх змін до Конституції про членство колишніх президентів у верхній палаті парламенту.

Він пояснив, що, згідно з його ініціативою, верхня палата парламенту є представницькою. За словами президента, за 17-річну історію незалежної України людьми, які отримали від народу найбільший представницький мандат, є президенти.

“Ігнорувати це, на мій погляд, не варто, коли йдеться про усталену демократію. Але якщо питання в цьому, якщо суспільство не бачить, що таким чином ми вибудовуємо більш усталену модель влади – то я готовий негайно відкликати пропозицію щодо членства у верхній палаті колишніх президентів. Повірте, якщо нація не сприймає таку позицію, це й секунду не становитиме проблеми”, – сказав Ющенко.

Як повідомляв ТСН.ua, 15 червня міністр юстиції Микола Оніщук повідомив, що Європейська комісія "За демократію через право" (Венеціанська комісія) в основному надала позитивний висновок стосовно проект змін до Конституції, внесеного Ющенком на розгляд парламенту.

Читайте також:

Регіонали зізналися: щодо змін до Конституції їх консультував Медведчук

У Конституції Ющенка знайшли купу граматичних помилок

Європа схвалила Конституцію Ющенка

Регіони визнали, що оприлюднений проект Конституції був одним з варіантів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: