Ющенко готує свою партію до об'єднання з партією Балоги

За вказівкою президента "Наша Україна" готує з'їзд, на якому буде змінене керівництво партії. Претенденти на "відрахування" кажуть, що НСНУ загинула вже давно.

Народний союз "Наша Україна", лідером якого є президент Віктор Ющенко, в кінці березня проведе з'їзд, на якому оновить керівництво партії та здійснить низку кадрових перестановок.

Зокрема, за даними ЗМІ, з президії "попросять" цілу групу народних депутатів - Миколу Мартиненка, Олександра Третьякова, Валерія Борисова, Едуарда Зейналова, Юрія Ключковського, Ольгу Герасим'юк і Руслана Князевича. Раніше їх вже виключили з політради партії за входження в коаліцію.

Депутати НСНУ стверджують, що "виключені" можуть взагалі покинути і саму партію. Найбільш стійкі прихильники Ющенка вважають, що партійці підтримають свого лідера в його кадровій політиці.

"Президент вирішив впритул зайнятися своєю партією. Я як голова мандатної комісії з'їзду можу сказати, що у нього є повний кворум для підтримки його рішень", - впевнена народний депутат Лілія Григорович.

Одна з претенденток на "відрахування", Ольга Герасим'юк, заявила, що вже не здивується жодним чисткам. "Роботу припинили всі партійні структури - нікуди квиток покласти. НСНУ загинула одразу, і ніхто й не помітив", - наголосила вона.

З Герасим’юк погоджується і народний депутат Роман Зварич.

"Якщо президент збирається реформувати НСНУ, він безнадійно відстав від життя. Партії вже немає. Ніхто з членів партії, у тому числі і колишні керівники, не вірять, що з нею можна ще щось зробити. До речі, я вже не член "Нашої України", - повідомив він.

Втім, за словами джерел в партії, чистки будуть здійснені для того, щоб знищити осередки опору. Ющенко має намір повністю підпорядкувати собі НСНУ напередодні можливого об'єднання з "Єдиним Центром" - партією, підконтрольною голові Секретаріату Віктору Балозі.

Раніше голова фракції "Наша Україна – Народна самооборона" Микола Мартиненко заявив, що це президент Віктор Ющенко повинен вийти з НСНУ.

майбутнє партії бачу без Віктора Ющенка. Треба партійному загалу дати можливість визначитись хто буде лідером, куди йти, яким чином йти, які ідеї сповідувати", - сказав він.

Крім непокірних депутатів, партію можуть покинути нелояльні голови обласних організацій. Найімовірніше, нові керівники з'являться у Кіровоградської обласної та Київської міської організацій, які наразі очолюють Зейналов і Мартиненко.

Плани з партійної реформи тримаються у відносній таємниці. "Я не знаю, про яку реформу партії говорив президент, - заявив заступник голови НСНУ Зиновій Шкутяк. - Про те, що якісь зміни плануються, я чув, проте жодної конкретики сказати не можу".

Політики також припускають, що, швидше за все, третій етап з'їзду обмежиться тільки кадровими питаннями – регіональні відділення НСНУ до кінця березня будуть ще не готові підтримати об'єднання з "Єдиним Центром".

Як відомо, на четвертому звітно-виборчому з’їзді партії у листопаді минулого року Віктора Ющенка було одноголосно обрано головою НСНУ. На думку експертів, це свідчило про початок кардинальних змін в партії.

Читайте також:

Колишній соратник Ющенка створив власну партію

У "Нашій Україні" бачать майбутнє без Ющенка

Центральний офіс НСНУ залишився без світла та опалення

Кожен сотий українець не знає, хто такий Ющенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: