Ющенко пропонує повернути втрачені відносини з Росією

Президент вважає, що відносини двох країн дуже погіршилися за 17 років. Почати пропонує з митниці.

Росія і Україна багато втратили у своїх відносинах за останні 17 років, вважає президент Віктор Ющенко.

Таку думку він висловив в інтерв`ю радіостанції ”Эхо Москвы”.

”Втратили від того, що Росія, яка мала грати роль авангарду, повинна була запропонувати модерну політику для держав, особливо сусідніх, такою не стала”, - зазначив він.

Він також повідомив, що російсько-українські відносини потребують "перезавантаження", подібно до відносин Москви і Вашингтона.

"Всі відчувають, що у ряді сфер є обставини, які треба серйозно поліпшити. Дві країни, народи-сусіди - безглуздо мати погані відношення", - сказав Ющенко.

На думку президента, Росії і Україні треба щось робити з кордоном між двома державами, який є ”проблемою для вільного ринку”.

”Я маю на увазі митницю. Нам треба відміняти квоти, нам треба відміняти обмеження, мінімізувати або анулювати мита”, - сказав президент.

Робочі групи Росії та України продовжують готувати засідання Міжурядового економічного комітету українсько-російської комісії, яке планується провести 8 квітня в Москві за участю прем`єрів двох країн - Юлії Тимошенко і Володимира Путіна.
Про це повідомив радник-посланник посольства Росії в Україні Всеволод Лоскутов.

“Остаточну дату мають визначити особисто прем`єр-міністри – Путін і Тимошенко. На сьогоднішній день можу сказати, що підготовка до цього засідання не припинялася”, - сказав він.

Як повідомляв ТСН.ua, у прес-службі Кремля 24 березня, посилаючись на президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, заявили, що Росія тимчасово заморожує міжурядові консультації з Києвом через газову декларацію України і ЄС, підписану 23 березня в Брюсселі за підсумками Міжнародної інвестиційної конференції з модернізації української газотранспортної системи.

Читайте також:

Україна увійшла до ТОП-20 найнестабільніших країн

Росія шантажує Україну: або кредит, або газова труба

Україна найбільше торгує з Росією, Німеччиною та Польщею

Тимошенко закликала Україну і Росію до компромісу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: