Ющенко: хочу розчистити землю від каст недоторканних

Ющенко заявив про своє бажання навести порядок у владі. Він впевнений, що його проект нової Конституції допоможе у цій справі.

Президент Віктор Ющенко заявляє, що хоче навести порядок у владі і "розчистити" Україну від "каст" недоторканних політиків.

Про це він заявив у Чигирині під час виступу в ході урочистостей з нагоди 360-річчя утворення Української козацької держави.

Ющенко наголосив, що бачить метою своєї політики розбудову сильної незалежної демократичної європейської Української держави.

"Я хочу для України правди і свободи. Я хочу навести порядок у владі. Я хочу розчистити нашу землю від каст недоторканних політиків, які прагнуть не служити Україні, а правити нею", - сказав він.

У цьому контексті президент нагадав про пропоновані ним зміни до Конституції. "Мої дії – у новому і чесному законі, який я представив Верховній Раді і всьому народу", - зазначив Ющенко.

"Верховна Рада не почула мене, бо сили, які там правлять, не хочуть цього", - сказав президент.

"Я звертаюся за підтримкою до кожного з вас, до всього українського народу. Ми маємо спільно стати на захист української державності як найвищої національної мети і цінності", - закликав Ющенко.

"Якщо ми будемо єдині, якщо будемо свідомі своєї відповідальності й мети, ми безумовно переможемо. Я вірю у велику і сильну Україну", - наголосив глава держави.

Нагадаємо, Верховна рада зобов’язана протягом наступного пленарного тижня ліквідувати депутатську недоторканність як явище.

Про це заявив заступник голови Верховної ради Микола Томенко, перебуваючи у місті Каховка Херсонської області.
"Протягом наступного пленарного тижня ми зобов’язані вирішити питання про ліквідацію такої ненормальності, як недоторканність", - сказав Томенко, відповідаючи на запитання журналістів про роботу Верховної ради на наступному тижні.

За його словами, йдеться не лише про депутатську недоторканність, а й про недоторканність суддів та президента України в тому числі.

Читайте також:

БЮТ вимагає позбавити Ющенка недоторканності разом з депутатами

Ющенко перерахував свої досягнення на посаді президента

Ющенко обіцяє виховувати нові покоління на прикладі вояків УПА

Ющенко зробив тюрму національним меморіалом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: