Ющенко і патріарх Кирило вшанували жертв Голодомору

Президент України і патріарх Московський запалили свічки та посадили калину біля Меморіалу пам'яті жертв Голодомору.

Президент України Віктор Ющенко і патріарх Московський і Всієї Русі Кирило вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років.

Як повідомили в Головній службі інформаційної політики, глава Української держави і патріарх Московський і Всієї Русі поставили символічні композиції - горщики зі свічками до Меморіалу пам'яті жертв Голодомору.

Також Президент України і Патріарх Московський посадили біля Меморіалу пам'яті жертв Голодомору в Києві.

Також Ющенко і патріарх посадили біля Меморіалу кущ калини.

Перед цим за участю глави держави і патріарха Кирила в парку Слави відбулася церемонія покладання вінків до Вічного вогню на могилі Невідомого солдата.

Після церемонії Ющенко заявив, що візит патріарха Кирила допоможе вирішити гострі питання українського православ'я.

"Хотів би подякувати, Ваша святосте, за цей візит, який є винятково духовним, винятково пасторським, і я переконаний, що він допоможе нам знайти відповіді на ті болючі питання, в яких сьогодні знаходиться українське православ'я", - сказав Ющенко.

Глава держави проінформував, що під час зустрічі з патріархом Кирилом йшлося про одну з найбільших проблем української православної церкви - її роз'єднання.
"Найбільше прагнення українського народу - жити в єдиній православній церкві... я переконаний, що цю дорогу ми пройдем, пройдем так успішно, наскільки будемо щирі, відверті в цій досить знаковій для України темі", - відзначив Ющенко.

Він також аргументував важливість подолання розколу української православної церкви тим, що це питання не лише церковне, але і відбивається на соціальній стабільності в країні.

"Важко говорити про стабільність, про національний суверенітет, коли немає взаєморозуміння між основними православними концесіями", - підкреслив він.

Як повідомлялося, відзначаючи історичну роль Києва в розвитку православ'я, патріарх Кирило відзначив, що Київ для нього "наш російський Єрусалим і Константинополь в одній особі".

Читайте також:

Патріарх Кирило: Україні для миру потрібна сильна молитва

Патріарх Кирил назвав Київ Константинополем і подарував Тимошенко ікону

Патріарха Кирила запросять на рок-концерт

Патріарха Кирила в Києві охоронятимуть 6 тисяч міліціонерів
 

ВідеоВшанування жертв Голодомору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: