Ющенко і Тимошенко привітали космонавтів з професійним святом

Президент, прем’єр та спікер Ради привітали працівників космічної галузі України зі святом.

Президент України Віктор Ющенко привітав вчених, конструкторів, працівників і ветеранів ракетно – космічної галузі України з професійним святом.

"Ваша невтомна, натхненна праця, високий професіоналізм і патріотизм створили надійний фундамент для утвердження України як одного зі світових лідерів в освоєнні космосу. Загальні тенденції світового прогресу ставлять перед галуззю нові завдання, вимагають від вас якісно нових підходів. Передові ракетно-космічні технології мають ширше застосовуватися у різних сферах виробництва. Дякую вам за самовіддану працю. Вірю у велике космічне майбутнє України", - цитує вітанні Ющенка прес-служба глави держави.

Працівників ракетно-космічної галузі із професійним святом привітала також прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

“Україна поправу входить у число провідних космічних держав, як надійний міжнародний партнер, здатний реалізовувати складні космічні проекти. Я вірю у велике космічне майбутнє нашої держави”, - йдеться у привітанні.

Прем’єр повідомила, що напередодні свята уряд на виїзному засіданні у КБ "Південне" ухвалив 15 постанов, які дозволять відновити міць та велич ракетно-космічної галузі України, яка входить у п‘ятірку космічних країн світу.

Голова Верховної ради Володимир Литвин у своєму привітанні нагадав, що Україна з часів Радянського Союзу тісно інтегрована до вузького кола країн, що володіють повним циклом створення і використання космічної техніки.

“За роки незалежності України, здійснено 112 пусків ракет-носіїв вітчизняного виробництва та виведено на орбіту Землі 216 космічних апаратів”, - відзначив В Литвин у своєму привітанні.

На думку голови ВР, активні і впевнені дії підприємств космічної галузі на внутрішньому та міжнародному ринках новітніх технологій є переконливим доказом того, що економіка України неодмінно подолає нинішні ситуативні негаразди та сягне світових виробничих висот.

Президент, прем’єр та голова парламенту побажали працівникам ракетно-космічної галузі невичерпної енергії у всіх починаннях, злетів, досягнень і успіхів, які б стали гідним продовженням кращих традицій українських ракетобудівників та примножили добру славу української держави.

Читайте також:

Тимошенко обіцяє запустити український супутник

Український супутник полетить у 2011 році. На запуск виділили 2 мільярди

Вчені знайшли, де закінчується космос

Астронавти з МКС повернулися на Землю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: