Ющенко і Тимошенко привітали військовослужбовців з Днем Збройних сил

За словами президента, Збройні сили України - це боєздатне військо, передова зброя й техніка.

Президент Віктор Ющенко та прем’єр-міністр Юлія Тимошенко привітали військовослужбовців з нагоди Дня Збройних сил України.

Як зазначається у вітанні глави держави, розміщеному на його офіційному сайті, "нашій сучасній армії виповнюється 18 років, але її духовну снагу живить понад тисячолітня традиція бойової доблесті оборонців свободи й незалежності України".

За словами президента, сьогодні Збройні сили України - це боєздатне військо, передова зброя й техніка, високий потенціал військовослужбовців. "Головна сила армії - український воїн, відданий патріот, людина честі й обов`язку, що стоїть на сторожі держави й народу", - підкреслив Ющенко.

Він зазначив, що як президент і Верховний головнокомандувач приділяє постійну увагу зміцненню обороноздатності війська, забезпеченню гідних умов для життя і служби військовослужбовців.

"Наша мета - створити модерну професійну армію, яка повністю відповідатиме євроатлантичним стандартам", - підкреслив глава держави.

За його словами, "за останні 5 років ми досягли обнадійливих успіхів у проведенні військових реформ - укладено новий Стратегічний план застосування Збройних сил України, розроблено нову систему їх комплектування. Армія отримала майже 80 нових зразків озброєння та техніки".

Президент зазначив, що, попри труднощі з фінансуванням, українське військо зберегло належну боєготовність, і висловив за це вдячність керівництву ЗСУ та всім військовослужбовцям.

"Упевнений, що ви завжди будете з честю виконувати святий обов`язок із захисту Батьківщини", - наголосив Ющенко.

У свою чергу Тимошенко підкреслила, що завдяки мужності та професіоналізму у ході миротворчих операцій українські військовослужбовці здобули молодому війську незалежної України повагу і визнання у багатьох народів світу.

Вона висловила вдячність військовослужбовцям за чесну, сумлінну та самовіддану ратну службу, за те, що навіть в умовах світової фінансової кризи Збройні сили демонструють високий рівень боєздатності, майстерності, надійності та сприяють стабільності в українському суспільстві.

Прем’єр запевнила, що уряд України докладає всіх зусиль для подальшого розвитку ЗСУ, забезпечення гідних соціальних стандартів військовослужбовцям та їх родинам, працівникам і ветеранам військової служби.

Читайте також:

США допоможуть Україні утилізувати ракети

Ющенко обурився, що на кордоні з РФ все частіше стріляють в українців

ООН заборгувала Україні 6 мільйонів доларів

НАТО звинуватило Україну у зриві міжнародних навчань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: