Ющенко і Янукович узгодили, хто піде на виставку

Президент і прем`єр-міністр узгодили між собою питання своєї участі в відкритті Міжнародної виставки-ярмарки «Агро-2007».

Президент України Віктор Ющенко і прем`єр-міністр України Віктор Янукович узгодили між собою питання своєї участі в відкритті Міжнародної виставки-ярмарки «Агро-2007». 

Як передає агентство Уніан, про це повідомив В.Ющенко, відповідаючи на запитання, чому глава держави і прем`єр уникають спільної участі в заходах. «Це питання було узгоджене і тут немає ніякого підтексту. Це виходить з правової службової етики», - сказав В.Ющенко.
На його думку, в усіх важливих заходах в економічному і діловому житті країни повинні брати участь або прем`єр-міністр, або президент. 

«Ніколи не було такої традиції, щоб на одному й тому ж заході, в даному випадку, такого порядку, як виставка, з`являлися дві ключові персони держави», - додав В.Ющенко. 

Раніше передбачалося, що в церемонії відкриття Міжнародної виставки-ярмарки «Агро-2007» візьме участь прем`єр-міністр В.Янукович, проте він відмінив свою участь, як повідомила прес-служба Кабміну, в зв`язку із зміною свого робочого графіка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: