Ющенко йде на вибори не як технічний кандидат

Ющенко наголосив на наявності демократії в Україні, яку, за його словами, можна втратити через 8 місяців.

Президент Віктор Ющенко заявляє, що іде на президентські вибори не технічним кандидатом.

"Я іду на вибори, і хай мене Бог простить, не технічним кандидатом", - сказав Ющенко.

Президент додав, що на сьогодні у нації є вибір між 2004 р, минулим, яке може повернутися, та демократією. "Якщо ми загубимо демократію через вісім місяців, то в такому разі для того, щоб повернутись на демократичний шлях, потрібні будуть роки", - сказав він.

Також Ющенко назвав Юрія Єханурова "найкращим прем"єром" в період його президентства. Говорячи про переговори БЮТ та ПР, президент зазначив: "Під час їхніх закулісних переговорів мова йшла про втрату незалежності … Як колись казав Гітлер, люди найбільше вірять великій брехні".

На його переконання, ПР вийшла з переговорів про "широку коаліцію" не через свої моральні переконання, а через ризики під час реалізації цього задуму.

Також Ющенко спростував звинувачення у намірах Секретаріату президента і Партії регіонів звільнити декілька міністрів уряду, щоб зробити його недієздатним.

Нагадаємо, вибори президента України мають відбутися 17 січня 2010 року. За даними соціологічних опитувань, найбільш популярними претендентами на цю посаду є чинний прем'єр Юлія Тимошенко та лідер опозиційної Партії регіонів Віктор Янукович. Рейтинг Віктора Ющенка, навпаки, невисокий.

Тимошенко вважає, що Ющенку не вдасться стати президентом, навіть якщо вона його підтримає. Натомість колишній голова Секретаріату президента Віктор Балога стверджує, що шанси залишитися на посаді у Ющенка зберігаються.

Читайте також:

Ющенко "розправляє крила": він впевнений в перемозі на виборах

Янукович назвав причини розвалу "ширки"

Балога: Ющенко має шанс знову стати президентом

Литвин впевнений у майбутній фальсифікації виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: