Ющенко йде в президенти

Ющенко підтвердив готовність підтримати одночасне проведення дострокових парламентських і президентських виборів за однієї умови.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Президент Віктор Ющенко заявляє, що братиме участь у президентських виборах.
Президент Віктор Ющенко заявляє, що братиме участь у президентських виборах.

Про це він сказав після завершення прес-конференції.

На питання журналістів, чи братиме він участь у президентських виборах, Ющенко заявив: "Йду (на вибори). Це так ясно, так очевидно".

Окрім того Ющенко підтвердив готовність підтримати одночасне проведення дострокових парламентських і президентських виборів за умови змін до виборчого законодавства.

"У знак солідарності з парламентом, у знак спільної відповідальності, я запропонував ініціативу: я готовий як президент також зробити крок назустріч і прийняти рішення про дострокові президентські вибори, якщо парламент приймає рішення про проведення дострокових парламентських виборів на новій виборчій базі", - сказав він.

Президент висловив переконання, що новий парламент в Україні може відбутися за умови втілення двох базових принципів: зміни виборчої системи (запровадження відкритих списків) та скасування депутатської недоторканності.

"Якщо ми приймаємо політичне рішення про зміну системи виборів, про скасування необмеженої депутатської недоторканності, я переконаний, що президент у цій ситуації повинен вчинити продумано, продемонструвати і свою готовність у рамках зміни загальних принципів формування представницької влади підтримати дострокові президентські вибори", - наголосив Ющенко.

Раніше про намір взяти участь в президентських виборах заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович, лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк та мер києва Леонід Черновецький.

За результатами соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, якби вибори президента проходили найближчої неділі, то за Януковича віддали б свої голоси 25,6% опитаних, за Юлію Тимошенко - 14,4%, а за Арсенія Яценюка - 13,6%.

Нагадаємо, Верховна рада призначила чергові вибори президента на 25 жовтня 2009 року.
 

Читайте також:

Янукович буде брати участь у виборах президента

Томенко порадив Ющенку створити власний блок

Тимошенко порадили об'єднатися з Яценюком проти Януковича

Віковий ценз для президента хочуть підвищити на зло Яценюку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: